Kippenvel – Ruud Heijjer

 Elke dinsdagavond van 21:00 – 23:00 op RTV Katwijk 106.8FM

november 21st, 2017 at 22:56

Playlist 522 - 21 november 2017

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Fakin’ it - Pi Jacobs – A little blue – 2017 – www.pijacobs.com
De hemel huilt – Jeroen Kant – Nooit genoeg - 2015 – www.jeroenkant.nl
Rain – JD Souther – If the world was you – 2008 – www.jdsouhter.net
How to get from heaven to LA – Gary Spehar – I hold gravity – 2017 – www.gerryspehar.com
Butterfly – Vera van der Poel – Time versus time – 2017 – www.veravanderpoel.com
Plas – Beatrice van der Poel – Montere weemoed – 2017 – www.beatricevanderpoel.nl
Fine – Randall Bramblett – Juke joint at the end of the world – 2017 – www.randallbramblet.com
Riannon – Fleetwood Mac – Fleetwood Mac – 1975 – www.fleetwoodmac.com
Wash away a world – Jim White – Waffles triangles & Jesus – 2017 – www.jimwhite.net
This moody bastard - Walter Becker – 11 tracks of whack -1994 – www.walterbecker.com
Tweede uur:
Deep blue sea – Jim Byrnes – Long hot summer days – 2017 – www.jamestbyrnes.com
Wil je voorzichtig zijn – Alex Roeka – Beet van liefde - 2008 – www.alexroeka.nl
De Rode Draad: Ellen Shae en haar Zeeuwse connectie
Trying to get home – Ellen Shae - My window – 2014 – www.ellenshae.com
Sergeant Oliver – Gait Klein Kromhof ft. Tom Mank and Sera Smolen – Gait – 2014 – www.gaitkleinkromhof.nl
Harpers ferry – Tom Mank and Sera Smolen – 2017 – www.tommank.net
Promises – Ellen Shae – Clouds – 2017 – www.ellenshae.com
Einde De Rode Draad
Valerie – Peter C. Johnson – Peter C. Johnson 1978 -1981 – www.petercjohnson.com
The end – Yori Swart – Golden ticket – 2014 – www.yoriswart.nl
Cowgirl in the sand – Neil Young & Crazy Horse – Live at the Fillmore East March 6 & 7, 1970 – 2006 - www.neilyoung.com

Comments zijn gesloten.