Kippenvel – Ruud Heijjer

 Elke dinsdagavond van 21:00 – 23:00 op RTV Katwijk 106.8FM

november 28th, 2017 at 22:56

Playlist 523 - 28 november 2017

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Trouble come find me – Ciara Sidine – Unbroken line – 2017 – www.ciarasidine.com
She’s no lady – Lyle Lovett and his large band – 1999 – www.lylelovett.com
67 minute - John Lester – Fathers and sons – 2017 – www.johnlestermusic.com
Frame this – Fridolijn – Catching currents – 2015 - ww.fridolijn.com
Grandma’s hands - Bill Withers – The best of – Lovely day – 1998/1971 – www.billwithers.com
White magi - Jan Terlouw jr. and the Nightclub – Jan Terlouw jr. and the Nightclub – 2017 – www.janterlouwjunior.com
Let Jesus fix it - The Space Spiritual Singers – Bandera – Blues and gospel from the Bandera, Laredo and jericho Road labels of chicago – 2011/1963
Om sweet om – Taj Mahal & Keb Mo ft. Lizz Wright – Tajmo – 2017 – www.tajblues.com - www.kebmo.com
Unchained melody - Ane Brun – Leave me breathless – 2017 – www.anebrun.com
Alles is – Spinvis – Plein, vuur, dageraad – 2017 – www.spinvis.nl
Tweede uur:
Can’t keep up – Richard van Bergen & Rootbag – Walk on in – 2017 – www.rootbag.nl
The royal scam – Steely Dan – The royal scam – 1976 – www.steelydan.com
Times are tight – Brian Cullman – The opposite of time – 2016 – www.briancullman.com
Rhythm of the rain – Amelia White – Rhythm of the rain - 2017 – www.ameliawhite.com
Somebody home – David Crosby – Sky trails – 2017 – www.davidcrosby.com
De Rode Draad: parken
Melleville Park – Smutfish – Trouble – 2015 – www.smutfish.com
St. Eleanor’s Park - Rosemary’s Sons – St. Eleanor’s Park – 2005 – www.facebook.com/rosemaryssons
Melledorp Park – Smetvis – 2017 – De vis die niet kon zwemmen – www.smutfish.com
Einde De Rode Draad
Breaking up somebody’s home – Kara Grainger – Shiver & sigh – 2013 – www.karagrainger.com
Inside looking out – Mark Hollis – Mark Hollis – 1998 – www.snowinberlin.com

Comments zijn gesloten.