Kippenvel – Ruud Heijjer

 Elke dinsdagavond van 21:00 – 23:00 op RTV Katwijk 106.8FM

december 5th, 2017 at 22:56

Playlist 524 - 5 december 2017

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
On days like this – JP den Tex – Wolf! – 2017 – www.jp-den-tex.com
Carry me home – Lynne Hanson – Uneven ground – 2017 – www.lynnehanson.com
Charleston – Kenny White – Long list of priors – 2017 – www.kennywhite.net
Peaceful dream – Mavis Staples – If all I was was black – 2017 – www.mavisstaples.com
Extremely cool – Chuck E. Weiss - Extremely cool – 2002 – www.facebook.com/chuck.e.weiss
4 + 20 – Crosby, Stills, Nash & Young – Déjà vu -1970 – www.csny.com
In the afternoon heat - Freebo – Something to believe – 2011 – www.freebomusic.com
Talk to me – Wendy Webb – Step out of line – 2017 – www.wendywebbmusic.com
O brothe – Bill Bradshaw – American echoes – 2017 – www.bobbradshaw.net
Orange county – Claudia Robbens – Who you want to be – 2017 – www.claudiarobbens.com
Lucy’s window – Eric Kerns – Pearls – 2017 – www.erickerns.com
So long – Suzy Dexter – Journey to the end of the night – nocturnes by Suzy Dexter – 2014 – www.suzydexter.com
Tweede uur:
Step by Step - Jim Byrnes – Long hot summer days – 2017 – www.jamestbyrnes.com
Everywhere I go – Ilse DeLange – Livin’ on love – 2001 – www.ilsedelange.com
Streams of resonation– Maison du Malheur – Stomping ground – 2015 – www.maisondumalheur.com
Zeg het da - Beatrice van der Poel – Montere weemoed – 2017 – www.beatricevanderpoel.nl
The old man and me – Eric Clapton & friends ft. Tom Petty – The breeze – an appreciation of JJ Cale – 2014 – www.ericclapton.com - www.jjcale.com - www.tompetty.com
De Rode Draad: Danni Nichols & Hidden Agenda Deluxe
Let somebody love you – Danni Nichols – Mockingbird Lane – 2015 – www.danninichols.com
Lost to the day – Eric Devries- Sweet oblivion – 2007- www.ericdevries.info
City blues – Clemens van de Ven – Banks of the river – 2007 – www.clemensvandeven.com - www.drumlesdenbosch.nl/over-ons
Niets voor mij – BJ’s Wild Verband – Later – 2015 – www.bjbaartmans.nl
Mind of her own – Hidden Agenda Deluxe – Hidden Agenda Deluxe – 2016 www.hiddenagendadeluxe.com
Einde De Rode Draad
Alleen maar dat dit moment - Alex Roeka – En toen ineens – 2017 – www.alexroeka.nl
Purple haze - Carole Laure – She says move on – 1991 – www.carole-laure.com

Comments zijn gesloten.