Kippenvel – Ruud Heijjer

 Elke dinsdagavond van 21:00 – 23:00 op RTV Katwijk 106.8FM

juni 12th, 2018 at 22:54

Playlist 548 - 12 juni 2018

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Like a radio – Matthews Southern Comfort – Like a radio – 2018 – www.iainmatthews.com
I still believe in you – Mavis Staples - Have a little faith – 2004 – www.mavisstaples.com
Heeft iemand mijn ziel gezien - Jaap Boots – Terug naar zee – 2018 – www.jaapboots.nl
Vitriol – Rob Jungklas – Blackbirds – 2017 – www.robjungklas.com
If ever – Kirsten Thien – You’ve got me - 2005 - www.kirstenthien.com
Gentleman of Leisure - Jesse Winchester – Gentleman of leisure - 1999 – www.jessewinchester.com
When the lights are low – Jan Terlouw jr. and the Nightclub – Jan Terlouw jr. and the Nightclub – 2017 – www.janterlouwjr.com
Love my baby – Richard van Bergen & Rootbag – walk on in – 2017 – www.rootbag.nl
Dead weight – Lynne Hanson – Uneven ground – 2017 – www.lynnehanson.com
Old folks boogie – Little Feat – Waiting for Columbus 2cd – 2002/1978 – www.littlefeat.net
Het mooiste meisje van de klas – Eric van Dijsseldonk – 45 – 2018 – www.dijsseldonk.nl
Tweede uur:
Nij – Martin Korthuis & Eddo Pol – Nij – 2018 – www.martinkorthuis.nl
Old dogs, new tricks – Jim Byrnes – St. Louis blues – 2014 – www.jamestbyrnes.com
Alles is – Spinvis – trein, vuur, dageraad - 2017– http://showcase.fm/spinvis
Somebody home – David Crosby – Skytrails – 2017 – www.davidcrosby.com
Purple black and blue – Case Mayfield – Egomaniac – 2018 – www.casemayfield.com
De Rode Draad: the road
The long and winding road – the Beatles – Anthology 3 – 1996/1969 - www.beatles.com
Everyday is a winding road - Sheryl Crow - Sheryl Crow – 1996 – www.sherylcrow.com
Long road home – Danni Nichols – Mockingbird Lane – 2015 – www.danninichols.com
The road – Frédérique Spigt & Roel Spanjers - The road – 2017 – www.frederiquespigt.nl
Einde de Rode Draad
What is success – Allen Toussaint – From a whisper to a scream – 1970 – www.allentoussaint.com
Disappearing act – Gretchen Peters – Dancing with the beast – 2018 – www.gretchenpeters.com

Comments zijn gesloten.