Kippenvel – Ruud Heijjer

 Elke dinsdagavond van 21:00 – 23:00 op RTV Katwijk 106.8FM

mei 14th, 2019 at 22:56

Playlist 590 - 14 mei 2019

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Words are hooks- Danny Schmidt – Standard deviation – 2019 – www.dannyschmidt.com
Am I blue for you – Joan Armatrading – To the limit - 1978 – www.joanarmatrading.com
You’re gonna miss me – Freebo – The end of the beginning – 2000 – www.freebomusic.com
Careless - Richard Shindell – Careless – 2016 – www.richardshindell.com
Hell and Helena - Rob Jungklas – 2002 – www.robjungklas.com
Don’t talk to the captain – VanWyck – An average woman – 2017 – www.vanwyck.nl
Vreemdeling I bed - Bram Vermeulen – Tijd/Vrije tijd – 1995 – www.bramvermeulen.nl
People holding hands – Jude Johnstone – A woman’s work – 2016 – www.judejohnstone.com
The treasure (take on) – Manassas – 1972 – www.stephenstills.com
The band played on – Willy DeVille – Pistola – 2008 – www.willydevillemusic.com
tweede uur:
Unwanted – Danni Nichols – The melted morning – 2019 – www.danninichols.com
Melleville Park – Smutfish – Trouble – 2015 – www.smutfish.nl
Vicksburg is my home - Hans Theessink – 70 birthday bash -2019 – www.theessink.com
Pistol whipped – Sarah McCoy – Blood siren – 2019 – www.sarahmccoy.com
De Rode Draad: treinen III
Train leaves here this morning – Eagles – Eagles – 1972 – www.eagles.com
Two trains - Little Feat – Dixie Chicken – 1973 – www.littlefeat.net
Bad locomotive - The Bridge – The Bridge – 2007 – www.crisjacobs.com
De trein – Beatrice van der Poel – Hard en hoofd – 2009 – www.beatricevanderpoel.nl
einde De Rode Draad
Step by step – Jim Byrnes – Long hot summer days – 2017 – www.jamestbyrnes.com
Goin’ home – Marianne Ligthart – Black teas & whiskey – 2019 – www.marianneligthart.nl

Comments zijn gesloten.