Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk 106.8FM

maart 10th, 2020 at 21:56

Playlist 623 - 10 maart 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Shovelling dreams – Piet Vandenheuvel – Meanwhile at the moon parlor – 2007 – www.facebook.com/piet.vandenheuvel.5
I got the same old blues – JJ Cale – Okie – 1974 – www.jjcale.com
The walk – Bonnie Bishop - The walk – 2019 – www.bonniebishop.com
The golden way – Pier Luigi Andreoni & Nicola Alesini ft David Sylvian – Marco Polo/everything and nothing – 1995/2000 – www.davidsylvian.com
Egomaniac – Case Mayfield – Egomaniac – 2018 - www.facebook.com/casemayfield
Storm warning – Amy Speace – The killer in me – 2008 – www.amyspeace.com
Nu of nou – De Dijk – Nu of nou – 2019 – www.dedijk.nl
1966 – Tom Mank and Sera Smolen – We still know how to love – 2020 -www.tommank.net
The royal scam – Steely Dan – The royal scam – 1976- www.steelydan.com
So easy to forget – Jude Johnstone – Living room – 2019 – www.judejohnstone.com
tweede uur:
Everything I do gohn be funky – Lee Dorsey – Soul mine – the greatest hits and more 1960-1978 – 2012/1969
All the same music – AdVanderveen – Final refuge – 2019 – www.advanderveen.com
It was gonna be you - James Hunter Six – Whatever it takes – 2018 – www.jameshuntersix.com
Maybe I’m amazed – Paul McCartney – McCartney – 1970 – www.paulmccartney.com
Butterfly (Perds ton temps) - Carole Laure – She says move on – 1991
You swore – Dr. John and the Lower 911 – Creole moon – 2001 – www.thenitetripper.com
Life is fine - Theo Sieben – Market meat – 2018 – www.theosieben.com
Sharks – Ripoff Raskolnikov Band – Small world – 2018 - www.ripoffraskolnikov.com
De Rode Draad: Vera van der Poel wil alleen maar Joni Mitchell......
Love and taboo - Vera van der Poel – Love and taboo – 2012 – www.veravanderpoel.com
Hete hebzucht – Beatrice van der Poel – Hard en hoofd – 2012 – www.beatricevanderpoel.nl
Blue – Joni Mitchell – Blue -1971 - www.jonimitchell.com
einde De Rode Draad
Going home for Christmas – Spottiswoode and his Enemies – Lost in the city – 2018 – www.facebook.com/spottiswoode - https://spottiswoode.bandcamp.com

Comments zijn gesloten.