Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk 106.8FM

maart 24th, 2020 at 21:56

Playlist 625 - 24 maart 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Like a radio – Matthews Southern Comfort – 2018 – www.iainmatthews.com
Redemption day – Sheryl Crow – Sheryl Crow – 1996 – www.sherylcrow.com
Himmler’s ring - Lowell George – Thanks, I’ll eat it here – 1979 – www.lttlefeat.net
Flatlands of North Dakota – Helen Rose – Trouble holding back – 2018 – www.helenrosemusic.com
I was feeling alright – Achilles Wheel - Devil in the yard – 2016 – www.achilleswheel.com
Wereld op drift – Alex Roeka – Rauwe genade – 2019 – www.alexroeka.nl
Trouble – Tom Mank and sera Smolen – We still know how to love - 2020 – www.tommank.net
Train I ride - Kat Danser – Goin’ gone – 2019 – www.katdanser.com
Best is yet to come – Rosemary’s Sons – Home sweet home – 2009
tweede uur:
Do Dat Thing – Harry Connick Jr. – My New Orleans – 2007 – www.harryconnickjr.com
Suzanne – Leonard Cohen – Song of Leonard Cohen – 1967 – www.leonardcohen.com
Coyote – Joni Mitchell – Shadows and light – 1980 – www.jonimitchell.com
Careless – Richard Shindell – Careless – 2016 – www.richardshindell.com
Always been – llse DeLange – Gravel & dust – 2019 – www.ilsedelange.com
De Rode Draad: de herontdekking van de hemel: Sky III
Lucy in the sky with diamonds - the Beatles – Anthology II - 1996/1967 – www.beatles.com
Trans-island Skyway - Donald Fagen – Kamakiriad – 1991 – www.donaldfagen.com
Sky is falling - Kara Grainger – Grand and green river – 2008 – www.karagrainger.com
einde De Rode Draad
Written in red – Louise Taylor – Written in red – 2000 – www.louisetaylor.com
Locked down - Dr. John - Locked down – 2012 – www.thenitetripper.com

Comments zijn gesloten.