Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

juni 23rd, 2020 at 21:56

Playlist 638 -23 juni 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Vacancy – Neil Young – Homegrown – 2020/1975 – www.neilyoungarchives.com
Leaving at daybreak – Hans Theessink – 70 birthday bash – 2019 – www.theessink.com
Cry baby – Spottiswoode & his Enemies – Lost in the city – 2018 - www.facebook.com/spottiswoode - https://spottiswoode.bandcamp.com
Go on downtown - Gillian Welch – Boots No. 1 - The official Revival bootleg – 2016 – www.gillianwelch.com
Stranger than today – The Reverend Shawn Amos & the Brotherhood - blue sky – 2020 – www.shawnamos.com
All I want - Joni Mitchell – Blue – 1971 – www.jonimitchell.com
Blue blue world – Randall Bramblett – The meantime -10th anniversary edition – 2020 – www.randallbramblett.com
Het is stil in Amsterdam – Maarten Heijmans & band – Ramses – 2019 – www.maartenheijmans.nl
Until the rain – Malford Milligan and the Southern Aces – 2019 – www.malfordmilliganmusic.com
tweede uur:
Big man – Dan Tuffy – Letters of gold – 2020 – www.dantuffy.com
If you’re ever in Oklahoma – JJ Cale – Really – 1972 – www.jjcale.com
John Coltrane on the jukebox – Helen Rose – Trouble holding back – 2018 – www.helenrosemusic.com
Got to get you into my life – The Beatles – Revolver – 1966 – www.beatles.com
De Rode Draad: ‘From my home to yours’, rock and roll radio en meer
The nightfly – Donald Fagen – The nightfly – 1982 – www.donaldfagen.com
Dust radio – Chris Whitley – Living with the law – 1991 – www.chriswhitley.com
Like rock and roll & radio - Ray LaMontage – God willin’& the creek don’t rise – 2010 – www.raylamontagne.com
Song on the radio – Deanna Cartea – Open road – 2011 – www.deannacartea.com
Like a radio – Matthews Southern Comfort – Like a radio – 2018 – www.iainmatthews.com
einde De Rode Draad
Be it to the end - VanWyck – Molten rock – 2019 – www.vanwyck.nl
Ice age – Dr. John – Locked down – 2012 – www.thenitetripper.com

Comments zijn gesloten.