Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

augustus 4th, 2020 at 22:56

Playlist 643 - 4 augustus 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Rusty and blue - CPR - CPR – 1998 – www.davidcrosby.com
Sailing blind – Fridolijn – Catching currents – 2015 – www.fridolijn.com
St. Louis blues – Jim Byrnes - St. Louis times – songs from and about St. Louis – 2014 – www.jimbyrnes.ca
You don’t know me – David Byrne – Feelings – 1997 – www.davidbyrne.com
Trans-island skyway - Donald Fagen – Kamakiriad – 1993 - www.donaldfagen.com
een-tweetje: Paul Barrere speelt Frank Boeijen aan
Missin’you - Little Feat – Times loves a hero – 1977 – www.littlefeat.com
Ik mis je – Frank Boeijen Groep – Dans in slow-motion – 1988 – www.rankboeijen.nl
einde een-tweetje
Searching for America – Janis Ian ft. Ani DiFranco – Hunger – 1997 – www.janisian.com – www.anidifranco.com
#lalala - Arnold Veeman – Klaai – 2015 – www.arnoldveeman.com
tweede uur:
The Tango bar – Greg Copeland – The tango bar – 2020 – http://mysongwriters.com/GregCopeland/?fbclid=IwAR2J0FKRkw8rHhfMz6VefIxxaARRSHZccjHcdCvTlpl31GKela1_GOMA5j8 - www.facebook.com/GregCopelandSongwriter
Deep dark seas - Jenee Halstead – The river grace – 2009 – www.jeneehalstead.com
Victim of love – Eagles – The complete greatest hits/Hotel California – 2008/1976 - www.eagles.com
The ghost of Tom Joad – Bruce Springsteen - The ghost of Tom Joad – 1995 – www.brucespringsteen.net
Bright sky – Marieke Borger – Bright sky – 2020 – www.marieckeborger.nl
De Rode Draad: volle maan V
Moondance - Van Morrison – Moondance – 1970 – www.vanmorrison.com
Song about the moon - Paul Simon – Hearts and bones – 1983 – www.paulsimon.com
Silver moon - David Sylvian – Gone to earth – 1986 – www.davidsylvian.com
Song for the moon – Jess – All hands filled with joy – 2009
einde De Rode Draad
The darkness – Louis! – A close watch – 2011 – www.mighty-ya-ya.com

Comments zijn gesloten.