Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

augustus 11th, 2020 at 21:56

Playlist 644 - 11 augustus 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
How ‘bout now – James Hunter Six – Nick of time – 2020 – www.jameshuntersix.com
Run from tears – Crosby, Stills, Nash – CSN – 1977 – www.csn.com
Separate ways – Neil Young – Homegrown – 2020/1975 – www.neilyoungarchives.com
Use your imagination – Scott Cook – One more time around – 2013- www.scottcook.net
Little red dress – Carole Laure – She says move on – 1991 – www.carole-laure.com
Oh you babe – Eric Kerns – Pearls – 2017 – www.erickerns.com
Sharks – Ripoff Raskolnikov Band – Small world – 2018 – www.ripoffraskolnikov.com
It’s good to be king – Tom Petty – Wildflowers – 1994 – www.tompetty.com
Night train - Delouise – Lay low – 2013 – www.delouisemusic.com
In the shadows – Eysir – I came to dream – 2020 - www.facebook.com/EYSIRmusic
tweede uur:
Just words – Lynne Hanson – Just words – 2020 – www.lynnehanson.com
Psychoflute - Mardi Grass BB - Super smell – 2000 – https://www.facebook.com/mardigrasbb
Keep on moving - Bonnie Bishop – The walk - 2020 – www.bonniebishop.com
Pleasin' you - Anders Osborne – Which way to here – 1995 – www.andersosborne.com
Cry me a river – Joe Cocker – Greatest hits – 1977 – www.cocker.com
De Rode Draad: hitte, hitte, hitte…..
Hot as a pistol - Jim Byrnes– Everywhere west – 2010 – www.jimbyrnes.ca
Is it hot inhere – Betty Harris – Intuition – 2007 – www.facebook.com/BettyHarrisMusic
Long hot summer days – Jim Byrnes – Long hot summer days – 2017 – www.jimbyrnes.ca
einde De Rode Draad
Chalk – Dana Pomfret – Float – 2013 – www.danapomfret.com
Fortress of hope – Edo Donkers – Fortress – 2017 – www.edodonkers.com
Halfdream – Olivier’s Army – Halfdream – 2020 – www.oliviersarmy.com

Comments zijn gesloten.