Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

augustus 25th, 2020 at 21:56

Playlist 646 - 25 augustus 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Can’t contain my feeling – Dan Tuffy – Letters of gold – 2020 – www.dantuffy.com
Talk back mic - Mqrc Cohn and the Blind Boys of Alabama – Work to do - 2019 – www.marccohnmusic.com - www.blindboys.com
5 uur – Maarten Hermans & Band – Ramses – 2019 – www.maartenhermans.nl
Sorrow (Don’t come around) – Allison Moorer – Crows – 2010 – www.allisonmoorer.com
Een-tweetje: Chris Hillman
Trouble in paradise – Souther Hillman Furay Band – The very best of – 2011/1975 – www.jdsouther.net
Both of us (Bound to lose)– Manassas – Manassas – 1972 – www.stephenstills.com
Einde Een-tweetje
Big wheels in Shanty Town – Rain Tree Crow – Rain Tree Crow – 1995 – www.davidsylvian.com
Albacore – Ani DiFranco – Which side are you on? – 2012 – www.anidifranco.com
Cry baby – Spottiswoode & His Enemies – Lost in the city – 2018 - www.facebook.com/spottiswoode - https://spottiswoode.bandcamp.com/album/lost-in-the-city
Little bit – Mavis Staples – If all I was was black – 2017 – www.mavisstaples.com
tweede uur:
Stranger than today – The reverend Shawn Amos & the Brotherhood – blue sky – 2020 – www.shawnamos.com
When the time is right – Pat Mears – There goes the rainbow – 1991
She’s a mystery to me – Roy Orbison – Mystery girl – expanded – 2014/1989 – www.royorbison.com
Don’t answer – Rich DePaolo – For the loss of divinity – 2003 – www.richdepaolo.com
Please drive – Kirstin Thien – Delicious – 2010 – www.kirstenthien.com
De Rode Draad: Yesterday en omstreken
Yesterday - the Beatles – Help – 1965 – www.beatles.com
Yesterday is here - Tom Waits – Frank’s wild years – 1987 – www.tomwaits.com
Yesterday’s child - CPR - CPR – 1998 – www.davidcrosby.com
Yesterday’s child - Patti Scialfa – 23rd Street lullaby - 2004
Yesterday is here - Bettye LaVette – Thankful n’ thoughful – 2012 – www.bettyelavette.com
einde De Rode Draad
No depression – My baby – Loves voodoo – 2013 – www.mybabywasthere.com

Comments zijn gesloten.