Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

september 15th, 2020 at 21:56

Playlist 649 - 15 september 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
UIntil the rain - Malford Milligan & the Southern Aces – 2020 – www.malfordmilligan.com
Alabama bus – Champagne Charlie – Sixpack – 2018 – www.champagnecharlie.nl
Love revolution - Bonnie Bishop – The walk – www.bonniebishop.com
een-tweetje: Grandma’s hands
Grandma’s hands - Bill Withers – The best of/Just as I am – 1998 /1971 – www.billwithers.com
Grandma’s hands - The legendary Ingrammettes – Take a look in the book - 2020 – http://www.hearthmusic.com/ti20 -
einde een-tweetje
Coldwater canyon – Greg Copeland – The Tango Bar – 2020 – https://www.facebook.com/GregCopelandSongwriter
Just words – Lynne Hanson – Just words – 2020 – www.lynnehanson.com
Paint my heart – The Teskey Brothers - Run home slow – 2019 – www.theteskeybrothers.com
Love’s wild and crazy ride - Sonny Axell – Kickback – funky contemporary jazz - https://www.jazzcotedazur.com/?page_id=1929&lang=en
tweede uur:
Vacancy - Neil Young - Homegrown – 2020/1975 – www.neiltoungarchives.com
Blue on blue - Christina Friis - The quiet of knowing – unknown Joni Mitchell – 2017 - https://christinafriis.com
Ik ben een renner – Alex Roeka – zachtaardig vergooid – 2010 – www.alexroeka.nl
En roulant (La vie c’est la vue) - JP den Tex – Speak diary – 2011 – www.jp-den-tex.com –
Elke hond heeft zijn dag – Flip Noorman – De big one – 2018 – www.flipnoorman.n
De Rode Draad: alweer (te) laat….
Late again - Stealers Wheel – Gerry Rafferty & Stealers Wheel collected/ - 2011/1972 - https://www.facebook.com/OfficialGerryRaffertyPage/
Late for the sky – Jackson Browne – Late for the sky – 1974 – www.jacksonbrowne.com
Late in the evening - Paul Simon – One trick pony – 1977 – 2010 - www.paulsimon.com
Late at night - the Subdudes - Annunciaton Road -1994 – www.subdudes.com
Late in the evening – John Lee Stannard – When the time is right – 2020 – www.johnceestannard.co.uk
einde De Rode Draad
A little birdie told me – Maria Muldaur – Don’t you feel my leg – the naughty bawdy blues of Blue Lu walker – 2018 – www.mariamuldaur.com
Voor ik vergeet – Spinvis – Spinvis – 2002 – www.spinvis.nl

Comments zijn gesloten.