Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

september 22nd, 2020 at 21:56

Playlist 650 - 22 september 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Gao’j met – Daniël Lohues – Sowieso – 2020 – www.daniellohues.nl
Promises – Ellen Shae – Clouds – 2017 – www.ellenshae.com
How ‘bout now – James Hunter Six – Nick of time – 2020 – www.jameshuntersix.com
Lovers will – Bonnie Raitt – Fundamental – 1998 – www.bonnieraitt.com
Highway to the sun – Ray LaMontagne – Monovision – 2020 – www.raylamontagne.com
een-tweetje:
Book of liars - Walter Becker – 11 tracks of whack – 1994 – www.walterbeckermedia.com
Book of lies – Bettye LaVette – Blackbirds – 2020 – www.bettyelavette.com
einde Een-tweetje
Those shoes – Eagles – The complete greatest hits/The long run – 2008/1979 -www.eagles.com
What kind of love is this – Chris Rea – The blue jukebox – 2004 – www.chrisrea.com
The ability to swing - Thomas Dolby – Aliens ate my Buick – 1988 - www.tomasdolby.com
tweede uur:
Crow flies – Kris Delmhorst – Long day in the Milky Way – 2020 – www.krisdelmhorst.com
Raised on robbery – Joni Mitchell – Court and spark – 1974 – www.jonimitchell.com
Still dark – Rob Lutes – the bravest birds – 2013 – www.roblutes.com
De Rode Draad: Dan Penn, songschrijver
The letter - Joe Cocker (The Boxtops) – Mad dogs and Englishmen - www.cocker.com
The Dark end of the street - Ry Cooder (James Carr) – Show time – 1972 - www.rycooder.com
Out of left field - Jim Byrnes (Percy Sledge) – Long summer nights – 2017 – www.jimbyrnes.com
Do right woman, do right man - Lulu and the Broadsides (Aretha Franklin) – Sampler – 2019 – www.daynakurtz.com
Down on Music Row - Dan Penn - Living on mercy – 2020 – www.danpenn.com
einde De Rode Draad
I came here to dream - Eysir – I came here to dream – 2020 - www.facebook.com/EYSIRmusic
Gone – Bart de Win – Easy to see – 2012 – www.bartdewin.nl

Comments zijn gesloten.