Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

oktober 20th, 2020 at 21:56

Playlist 652 - 20 oktober 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Je begrijpt het bijna – Spinvis – 7.6.9.6. – 2020- www.spinvis.nl
The whole enchilada – Keb Mo - The reflection – 2011- www.kebmo.com
Rockstar in the supermarket - Les Zazous – Singles party! – 2009 - https://leszazous.wixsite.com/zazous
Your letter - Joan Armatrading – Take it to the limit – 1978 – www.joanarmatrading.com
Get Back – The Beatles – Let it be – 1970 – www.beatles.com
het een-tweetje: de kroon
Golden crown - Kris Delmhorst – Long day in the Milky Way – 2020 – www.krisdelmhorst.com
Crooked crown – Bonnie Raitt – Souls alike – 2005 – www.bonnieraitt.com
einde het een-tweetje
It’s good to be king - Tom Petty - Wildflowers – 1994 – www.tompetty.com
Jesus wash away my troubles – Sam Cooke, Paul Rodgers & the Soul Stirrers – Gospel celebrities & celestial lights – 1959/2010
Nowhere to run -JJ Cale – Naturally – 1972 – www.jjcale.com
Old folks boogie – Little Feat – Waiting for Columbus – 1978 – www.littlefeat.net
One more song – Bettye LaVette – Blackbirds – 2020 – www.bettyelavette.com
tweede uur:
Arms around the world – Malford Milligan – 2020 – www.malfordmilliganmusic.com/
Looking for a leader – Neil Young - The Times – 2020 – www.neilyoungarchives.com
Join the weeds – Maison du Malheur – 2015 – Stomping ground -– www.facebook.com/maisondumalheur
Rhiannon – Fleetwood Mac – Fleetwood Mac – 1975 – www.fleetwoodmac.com
Edge of love – Dan Penn – Living on mercy – 2020 - www.danpenn.com
Crying shame - The Teskey Brothers – Half mile harvest – 2018 – www.theteskeybrothers.com
De Rode Draad: Nobody but you
Nobody - Paul Simon – One-trick pony – 1977 – www.paulsimon.com
Nobody but you - The Shiner Twins – Four souls, one heart – 2011 – www.shinertwins.com
Nobody but you - Kara Grainger – Living with your ghost – 2018 – www.karagrainger.com
einde De Rode Draad
Move me – Sophie Zeyl – Two ways of running – 2006
Locked down – Dr. John – Locked down – 2012 – www.thenitetripper.com

Comments zijn gesloten.