Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

oktober 27th, 2020 at 21:56

Playlist 653 - 27 oktober 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Open road – Ellen Shae – Caged bird – 2020 – www.ellenshae.com
Melleville Park – Smutfish – Trouble – 2015 – www.smutfish.com – www.mowingclub.com
Don’t talk to the captain – VanWyck – An average woman – 2017 – www.vanwyck.nl
het Een-tweetje: monnikenzang
You want it darker – Leonard Cohen – You want it darker – 2016 – www.leonardcohen.com
Parel – Spinvis – 9.6.7.6. – 2020 – www.spinvis.nl
einde het Een-tweetje
You’re trouble – Lulu and the Broadsides – Sampler - 2020 – https://daynakurtz.bandcamp.com/album/lulu-and-the-broadsides - www.facebook.com/luluandthebroadsides
Listening wind - Talking Heads – Remain in Light - 1980 – www.nrc.nl/nieuws/2020/10/14/talking-heads-een-kunstacademieband-tussen-de-punks-a4015924
Bridges – Krista Detor – Flat earth diary – 2013 – www.kristadetor.com
What are their names - David Crosby – If I could only remember my name – 1971 – www.davidcrosby.com
Dr. John – Ricky Koole – Wind om het huis – 2011 – www.rickykoole.nl
tweede uur:
Call off the dogs – Kris Delmhorst – Long day in the Milky Way – 2020 – www.krisdelmhorst.com
We’ll make it through – Ray LaMontagne – Monovision – 2020 – www.raylamontagne.com
Tease me – Eva Almagor – Against the grain – 2016 – www.evaalmagor.com
Capital blues – Joe Edwards – Keep on running – 2020 – www.joeedwards.co.uk
De Rode Draad: blue
Blue - Joni Mitchell – Blue - 1971 – www.joniitchell.com
Blue river - Chris Rea – The blue jukebox – 2004 – www.chrisrea.com
Blue blue world - Randall Bramblett – The meantime – 10th anniversary edtition – 2020 - www.randallbramblett.com
A certain blue - Olivier’s Army – A certain blue – 2009 – www.oliviersarmy.com
einde De Rode Draad
Maybe I’m amazed - Paul McCartney – McCartney – 1970 – www.paulmccartney.com
Locked down – Dr. John – Locked down – 2012 – www.thenitetripper.com

Comments zijn gesloten.