Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

november 3rd, 2020 at 21:56

Playlist 654 - 3 november 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
 
American tune – Paul Simon – There goes rhymin’ Simon – 1973 – www.paulsimon.com
Looking for a leader – Neil Young - The Times – 2020 – www.neilyoungarchives.com
Light the flame – Kat Danser – Goin’ gone – 2018 – www.katdanser.com
Political science – Randy Newman – Sail Away – 1972 – www.randynewman.com
Strange fruit - Bettye LaVette – Blackbirds – 2020 – www.bettyelavette.com
Take your hands off it – Ry Cooder – Election special – 2012 – www.rycooder.com
How long – Kenny White – Never like this – 2006 – www.kennywhite.net
Little bit – Mavis Staples – If all I was was black – 2017 – www.mavisstaples.com
Your next bold move - Ani DiFranco – Reveling/Reckoning – 2001 -www.anidifranco.com – www.righteousbabe.com
The ghost of Tom Joad – Bruce Springsteen - The ghost of Tom Joad – 1995 – www.brucespringsteen.net
Big gap – Dr. John – Tribal – 2010 – www.nitetripper.com
tweede uur:
Scan the beast - Greg Copeland – The Tango Bar – 2020 – https://gregcopeland1.bandcamp.com/album/the-tango-bar - http://mysongwriters.com/GregCopeland/
Put a woman in charge – Keb’ Mo’ ft. Roseanne Cash – Oklahoma – 2019 – www.kebmo.com
Capitol – David Crosby – Sky trails – 2017 – www.davidcrosby.com
De rode draad: op de achtergrond: J. F. Kennedy
Perfect love - Marc Cohn – Marc Cohn – 1991 – www.marccohmusic.com
We do what we can – Sheryl Crow – Tuesday night music club – 1993 – www.sherylcrow.com
My autobiography - Janis Ian - Folk is the new black – 2006 – www.janisian.com
Idlewild - Gretchen Peters – Hello cruel world – 2012 – www.gretchenpeters.com
Our November day -Tom Mank and Sera Smolen – We still know how to love – 2019 – www.tommank.net
einde De Rode Draad
The divided States of America – Jim White – Misfit’s jubilee – 2020 – www.jimwhite.net

Comments zijn gesloten.