Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

november 17th, 2020 at 21:56

Playlist 656 - 17 november 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Times like these – Ad Vanderveen – Treasure keepers – 2020 – www.advanderveen.com
Time is winding up – The Legendary Ingramettes – Take a look in the book – 2020 – www.legendaryingramettes.com
I forget you every day – Chris Whitley – Living with the law – 1991 – http://www.messengerrecords.com/chris_whitley.php
Allemansplein (wat het nooit was) – De Dijk – Allemansplein 2014 – www.dedijk.nl
Een-tweetje: Leonard Cohen en VanWyck
Slow – Leonard Cohen – popular problems – 2014 – www.leonardcohen.com
We do not speak - VanWyck – God is in the detour – 2020 – www.vanwyck.nl
einde Een-tweetje
Keep your lamp trimmed and burning – Derek Trucks & Susan Tedeschi – God don’t never change – the songs of Blind Willie Johnson – 2016 – www.tedeschitrucksband.com
Swordfishtrombones – Tom Waits – Swordfishtrombones – 1983 – www.tomwaits.com
In naam der liefde – Beatrice van der Poel – Langzaam los – 2006 – www.beatricevanderpoel.nl
Hey baby – JJ Cale – Troubadour – 1976 – www.jjcale.com
Dyna-Mite – Jon Cleary – Dyna-Mite – 2018 – www.joncleary.com
tweede uur:
Monkey in a silo – Jim White – Misfit’s jubilee – 2020 – www.jimwhite.net
Wandering road – Michelle White – Wandering road – 2005
Rainmaker – Jeffrey Halford & the Healers – Beware of worthless imitatons Vol. I – 2020 – www.jeffreyhalford.com
Romance in the dark – Bettye LaVette – Blackbirds – 2020 – www.bettyelavette.com
Us and them – Doug Ingoldsby – I’ve got a picture - 2013 – www.dougingoldsby.com
De Rode Draad: treinen I
This train – The Staple Singers – Freedom Highway/Amen! – 1991/1965 – www.mavisstaples.com – www.popsstaples.com
Train leaves here this morning - The Eagles – The Eagles – 1972 - – www.eagles.com
Soul train - John Findlay – Fairplay – 2006 - www.facebook.com/johnfindlaymusic/ -
Salvation train - Henk & Melle – We are all rock stars – 2019 – www.smutfish.com
einde De Rode draad
The age of isolation – Matthews Southern Comfort – Like a radio – 2018 – www.iainmatthews.com
Getaway – Dr. John – Locked down – 2012 – www.thenitetripper.com

Comments zijn gesloten.