Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

december 15th, 2020 at 21:56

Playlist 660 - 15 december 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Homesick – Ellen Shae – Caged bird – 2020 – www.ellenshae.com
Scrapyard lullaby - Chris Whitley – Dirt floor – 1998 – www.chriswhitley.com
Een-tweetje: Bethlehem
Slouching towards Bethlehem – Joni Mitchell – Night ride home – 1991 – www.jonimitchell.com
Stumbling to Bethlehem – Patti Scialfa – 23rd Street lullaby – 2004
einde Een-tweetje
Shining through - Achilles Wheel – Devil in the yard – 2016 – www.achilleswheel.com
’t Is stil in Amsterdam – Maarten Heijmans – Ramses – 2019 – www.maartenheijmans.nl
She showed me love – Neil Young and Crazy Horse – Colorado – 2019 – www.neilyoungarchives.com
tweede uur:
Ze slapen – Spinvis – 9.7.6.7. – 2020 – www.spinvis.nl
Wooden ships - David Crosby – It’s coming back to me now… - 2005 – www.davidcrosby.com
We’ll make it through – Ray LaMontagne – Monovision – 2020 – www.raylamontagne.com
Who’s fooling who – The James Hunter Six – Nick of time – 2019 – www.jameshuntermusic.com
De Rode Draad: heiligen I
Litanie des Saints – Dr. John – Goin’ back to New Orleans – 1992 – www.theniteripper.com
The neon lights of the saints - Shawn Colvin - All fall down – 2012 – www.shawncolvin.com
John the Baptist - Randall Bramblett – The bright spots – 2013 – www.randalbramblett.com
Saint Cecilia - Gretchen Peters – The night you wrote that song: the songs of Mickey Newbury – 2020 – www.gretchenpeters.com
einde De Rode Draad
Locked down – Dr. John – Locked down – 2012 – www.thenitetripper.com

Comments zijn gesloten.