Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

december 29th, 2020 at 21:56

Playlist 662 - 29 december 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Sad songs for us to bear – Sunshine Cleaners – Sad songs for us to bear – 2020 – www.sunshinecleaners.nl
Venus of Avenue D - Mink DeVille – Cabretta – 1977 – www.willydevillemusic.com
Until the rain – 5:38 – Malford Milligan - www.malfordmilliganmusic.com
Een-tweetje: Oudjaarsdag
New year’s eve – Brian Cullman – New year’s eve – 2016 – www.briancullman.com
New year’s eve – Tom Waits – Bad as me – 2012 – www.tomwaits.com-
einde Een-tweetje
Spanish moon – Robert Palmer – Some people can do what they want – 1976 - www.robertpalmer.com
Southern man - Neil Young – The Times -2020 – www.neilyoungarchives.com
Lucifers’s blues – Lee Harvey Osmond -A quiet evil – 2009 – www.leeharveyosmond.com
Get back – The Beatles – Anthology II – 1996/1969 – www.beatles.com
I feel the same – Candi Staton – Who’s hurting now? – 2009 - www.candi-staton.com
tweede uur:
Making the monkey stew – Michael Ward with Dogs and Fishes – 2020 – www.michaelwardmusic.com
Hanging garden – Kris Delmhorst – Long day in the Milky Way - 2020 – www.krisdelmhorst.com
Tell you ‘bout her – JJ Cale – Stay around – 2019 – www.jjcale.com
Careless – Richard Shindell – Careless – 2016 – www.richardlindell
De Rode Draad: ook al dood 2020
Robert ‘Barefootin’’ Parker 19 januari: Barefootin’ – Robert Parker – Barefootin’- 2005/1976? - www.offbeat.com/news/robert-parker-obit
Bill Withers - 4 april: I don’t want you on my mind – Bill Withers – The best of/still Bill – 1998/1972 -www.billwithers.com
Alfred ‘Uganda’ Roberts, percussionist – 5 mei: Soul sister – Allen Toussaint – Life, love and faith/The complete Warner recordings – 1972/2003 – www.allentoussaint.com
Little Richard – 9 mei:Tutti frutti – Little Richard – The Cosimo Matassa Story – 2007/1955 - www.facebook.com/little.richard.fans
Sweet Pea Atkinson - 8 mei: The itch - Keb’ Mo’ - Suitcase – 2008 – www.kebmo.com - https://www.billboard.com/articles/news/9373142/hillard-sweet-pea-atkinson-obit
Bonnie Pointer - 9 juni: Yes we can can – The Pointer Sisters – The Allen Toussaint Songbook/Yes we can can -2012/1973 - www.thepointersisters.com - www.facebook.com/BonniePointerOfficial/
einde De Rode Draad
Sing me home – Elske DeWall - Velvet soldier – 2016 – www.elskedewall.com
Getaway – Dr. John – Locked down – 2012 – www.thenitetripper.com

Comments zijn gesloten.