tune: Lafayette Railroad – Little Feat Dixie Chicken 1973               

Join the Crowned – Theo Sieben – Join the Crowned – 2022 – www.theosieben.com  

Bring in the Magic – Olivier’s Army – Halfdream – 2020 – www.oliviersarmy.com – recensie

Daddyo (live acoustic) – Liseth and the Satellites – Miss You – 2022 – www.lisethhorsten.nl

Een-tweetje: ziek van liefde….

Zaik van Laifde – Martin Korthuis – Geluk – 2012 – www.martinkorthuis.nl recensie

Love Sick – Wouter Planteijdt – Bullhorn II – 2022 – www.planteijdt.nl – recensie

einde Een-tweetje

Crack Head Joe – Little Freddie King – You don’t know what I know – 2005 –  www.facebook.com/little.f.king/

20 Years – The Civil Wars – Barton Hollow – 2014 – www.thecivilwars.com

Black Friday – Steely Dan – Live In Concert – 2000 – www.steelydan.com  

Consider M – The Deslondes – Ways and Means – 2022 – www.deslondes.com

Love in the Fast Lane – Boaz – Keep It Simple – 2022 – recensie – www.boazmusic.nl

De rafelrand – Prins, De Munnik en Den Tex – De vertalingen, 11 iconische popsongs – 2022 – www.devertalingen.nl – recensie

tweede uur:

Flatlands – KB Bayley – Flatlands – 2022 – www.kbbayley.com – recensie

Breaking Up Somebody’s Home – Kara Grainger – Shiver & Sigh – 2013 – www.karagrainger.com – recensie

Here, There and everywhere  – The Beatles – Revolver 2CD Edition – 2022/1966

Killer King – AJ Plug – Killer King – 222 – www.ajplug.nl – recensie

In the Mood – Jon Cleary – Alligator Lips and Dirty Rice – 2006 – www.joncleary.com

Mad Man on the Moon – Giulia Millanta – Woman on the Moon – 2022 – www.giuliamillanta.com

Flesh and Blood – Solomon Burke – Don’t Give Up On Me – 2002

De Rode Draad: Mark Knopfler en zijn voorkeur voor traditionele gospel

Baloney Again -Mark Knopfler – Sailing to Philadelphia – 2000 – www.markknopfler.com

Jesus Gave Me water – The Blind Boys of Mississippi – Good News, 1000 Gospel Greats – 2002/1948 (?).

Canaan land – The Blind Boys of Alabama – Good News, 1000 Gospel Greats – 2002-1951

This May Be The Last Time – The Staple Singers – Gospel Celebrities & Celestial Lights 2010/1959

einde De rode draad

The End – Yori Swart – Golden Ticket – 2014 – www.yoriswart.com -recensie