tune: Lafayette Railroad – Little Feat Dixie Chicken 1973 – www.littlefeat.net

Don’t Smoke in Bed – Dan Tuffy – Country Star – single – 2023 – www.dantuffy.com

Tennessee Tears  – Beverly Jo Scott – Divine Rebel – 2003 – www.bjscott.com

Highway 25 – Bruce Springsteen – The Ghost of Tom Joad – 1995 – www.brucespringsteen.net

Het een-tweetje: Little Feat speelt Allen Toussaint en andersom

On Your Way Down – Little Feat – Waiting for Columbus – Live Deluxe – Live at The Rainbow, August 1977 –  2022 – www.littlefeat.net

Two Trains – Allen Toussaint & Leo Nocentelli – Rock And Roll doctor – a tribute to Lowell George – 1997 – www.allentoussaint.comwww.leonocentelli.com

einde Het een-tweetje

Swirling Dust – Jan François en Peter Wessel – single – 2023 – www.jmfmusic.nl  – www.peterwessel.nl

Don’t Hang Your Head – Wendy MaHarry – Released – 2001 – https://www.instagram.com/wendymaharry – recensie

tweede uur:

Drink ik jouw naam  – Beatrice van der Poel – single – 2023 – www.beatricevanderpoel.nl

That’s Why God Made The Movies – Paul Simon – One-Trick Pony – 1979 – www.paulsimon.com

I Need Somebody – Lulu and the Broadsides – Lulu and the Broadsides – 2022 – www.luluandthebroadsides.com – recensie

De rode draad: Take Me To The River – New Orleans

Carnival Time – Al Johnson – A Celebration Of New Orleans Music – 2005/1960 – www.alcarnivaltimejohnson.com

Yes We Can-Can – Lee Dorsey Soul Mine – the Greatest Hits & More – 1960 -1978

Little Liza Jane –  Dr. John – Gumbo – 1972 – www.thenitetripper.com

Street Parade Pt 1 – Earl King – Street Parade – 1972

Hey Mama (Wild Tchoupitoulas) – Wild Tchoupitoulas – Wild Tchoupitoulas – 1976 – https://www.facebook.com/WildTchoupitoulas

Little Plastic Castle – Ani DiFranco – Little Plastic Castle – 1998 – www.anidifranco.com

Improvise – Anders Osborne – Ash Wednesday Blues – 2001 – www.andersosborne.com

Fire water – Big Chief Monk Boudreaux & the Golden Eagles – 2003 – www.bigchiefmonkboudreaux.com

einde De rode draad

Last Train to Bantry – Jan Olsen – Spirit Chant – 2022 – http://jan-olsen.dk