Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

Kippenvel Top Zoveel 2009 deel 1 – playlist 137: 5 januari 2009

januari 5th, 2010 at 22:53

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken 1973
Titel - Artiest - Album - (website)
Natural Forces - Lyle Lovett - Natural Forces - www.lylelovett.com
Barley In The Silo - the subdudes - Flower Petals - www.subdudes.com
Hard En hoofd - Beatrice van der Poel - Hard En Hoofd
Doof Licht - Beatrice van der Poel - Hard En Hoofd - www.beatricevanderpoel.nl
Make It Rain - Tom Waits - Glitter And Doom - www.tomwaits.com
Who I Wuz - Wayne Lavallee - Trail Of Tears - www.waynelavallee.com
Please Accept My Prayer - Shirley Ann Lee - Local Customs: Downriver Revival
Every Year Carries A Number - Mighty Voices Of Wonder - Local Customs: Downriver Revival - www.numerogroup.om
The Other End - Clarence Bucaro - New Orleans - www.clarencebucaro.com
Never Knew No Love - Betty Soo - Heat Sin Water Skin - www.bettysoo.com
Homesick And Hotel Rooms - Kim Janssen - The Truth Is, I Am Always Reponsible - www.kimjanssen.net
Truth - Ruthie Foster - The Truth According To - www.ruthiefoster.com
Tweede uur:
Walk On Boy - Jim Byrnes - Walking Stick - www.jamestbyrnes.com
Chicago - Graham Nash - Demos
Almost Cut My Hair - David Crosby - Demos - www.crosbycpr.com
Give - Tori Amos - Abnormally Attracted To Sin - www.toriamos.com
Best Is Yet to Come - Rosemary’s Sons - Home Sweet Home - www.rosemaryssons.nl
The Promised Land - Bart de Win - the simple life - www.bartdewin.nl
Dirty Bird - Eric Lindell - Gulf Coast Highway - www.ericlindell.com
Thunderhead Mountain - The Understate Men - Renegade King - www.understatemen.nl
Ik Ga Vandaag - Rick Treffers - Mara – soundtrack - www.ricktreffers.nl
If The Blues Don’t Shake You - Rob Lutes - Truth & Fiction - www.roblutes.com
Hooked (You Spit In My Whiskey) - Signe Tollefsen - Signe Tollefsen - www.signetollefsen.com

Comments zijn gesloten.