Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

juni 16th, 2020 at 21:56

Playlist 637 -16 juni 2020

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Bring in the magic – Olivier’s Army – Halfdream – 2020 – www.oliviersarmy.com
Diana and James – Greg Copeland – Diana and James – 2008 - www.facebook.com/GregCopelandSongwriter
Bessie’s advice – Yana Bibb - Afternoon in Paris - 2017 - www.yanabibb.com
Words (between the lines of age) - Neil Young – Harvest – 1972 – www.neilyoungarchives.com
No sugar – Bart de Win – Easy to see – 2012 – www.bartdewin.nl
Weg van haar – Eric van Dijsseldonk – 45 – 2018 – www.dijsseldonk.nl
Ghost train – Nostoc – Skin in the game – 2018 – www.facebook.com/pages/category/Musician-Band/Nostoc-2048554885458504
Drowing in those eyes – Ane Brun - Spending time with Morgan – 2003 – www.anebrun.com
Let me let you down – The Teskey brothers – Run home slow – 2019 – http://www.theteskeybrothers.com
The end - Yori Swart – Golden ticket – 2014 - www.yoriswart.nl
tweede uur:
Na de stilte - Beatrice van der Poel – www.beatricevanderpoel.nl
Talk back mic – Marc Cohn and the Blind Boys of Alabama – 2019 – Work to do – www.marccohnmusic.com – www.blindboys.com
Separation blues – Maria Muldaur ft. Bonnie Raitt – Naughty, bawdy & blue – 2007 – www.mariamuldaur.com – www.bonnierait.com
She’s got to be somewhere – David Crosby – Sky trails – 2017 – www.davidcrosby.com
Mistress of the devil - Ruby James – Desert rose – 2008 - www.rubyjames.com
Who’s gonna help brother get further? - Elvis Costello and Allen Toussaint – The river in reverse - 2005 – www.elviscostello.com – www.allentoussaint.com
De Rode Draad: Leonard Cohen en Flip Noorman
Het schipperslied - Flip Noorman – Bellse parese – 2013 – www.flipnoorman.nl
Chelsea morning – Joni Michell – Clouds -1969 – www.jonimitchell.com
The wizard of Is - Christina Friis – The quiet of knowing – 2017 – www.christinafriis.com
Moving on - Leonard Cohen – Thanks for the dance – 2019 – www.leonardcohen.com
einde De Rode Draad
Locked down – Dr. John – Locked down – 2012 – www.nitetripper.com

Comments zijn gesloten.