Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

januari 12th, 2021 at 21:56

Playlist 664 - 12 januari 2021 - de Kippenvel Top Zoveel 2020 deel II

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Help the people - Poor Man Richie – Your mind is like mine – 2020 – www.facebook.com/poormanrichie
Vehicles of sorrow - Poor Man Richie – Your mind is like mine – 2020 – www.facebook.com/poormanrichie
Stranger than today – The reverend Shawn Amos & the Brotherhood – blue sky – 2020 – www.shawnamos.com - recensie
Troubled man – the Reverend Shawn Amos & the Brotherhood – blue sky – 2020 – www.shawnamos.com
Strange fruit - Bettye LaVette – Blackbirds – 2020 – www.bettyelavette.com
One more song – Bettye LaVette – Blackbirds – 2020 -www.bettyelavette.com
Scan the beast – Greg Copeland – The tango bar – 2020 – www.facebook.com/GregCopelandSongwriter - http://mysongwriters.com/GregCopeland/?fbclid=IwAR2J0FKRkw8rHhfMz6VefIxxaARRSHZccjHcdCvTlpl31GKela1_GOMA5j8 - recensie
Coldwater canyon – Greg Copeland – The tango bar – 2020 – http://mysongwriters.com/GregCopeland/?fbclid=IwAR2J0FKRkw8rHhfMz6VefIxxaARRSHZccjHcdCvTlpl31GKela1_GOMA5j8 - www.facebook.com/GregCopelandSongwriter
Down on Music Row - Dan Penn - Living on mercy – 2020 – www.danpenn.com
Edge of love – Dan Penn – Living on mercy - 2020 - www.danpenn.com
tweede uur:
Sweeter as the years roll by (for Blind Willie Johnson) - Sunshine Cleaners – Sad songs for us to bear – 2020 – www.sunshinecleaners.nl
One way ticker to the blues - Sunshine Cleaners – Sad songs for us to bear – 2020 – www.sunshinecleaners.nl
Times like these - Treasure keepers - Ad Vanderveen - Treasure keepers - 2020 - www.advanderveen.com
Treasure keepers - Ad Vanderveen - Treasure keepers - 2020 - www.advanderveen.com
Baltimore the blues - Tom Mank and Sera Smolen - We still know how to love – 2020 - www.tommank.net - recenie
1966 – Tom Mank and Sera Smolen – We still know how to love – 2020 -www.tommank.net
Je begrijpt het bijna – Spinvis – 7.6.9.6. – 2020- www.spinvis.nl
7.6.9.6 – Spinvis – 7.6.9.6. – 2000 – www.spinvis.nl
Open road – Ellen Shae – Caged bird – 2020 – www.ellenshae.com - recensie
Dive in the dark – Ellen Shae – Caged bird – 2020 – www.ellenshae.com
The divided States of America – Jim White – Misfit’s jubilee – 2020 – www.jimwhite.net

Comments zijn gesloten.