Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

april 6th, 2021 at 21:56

Playlist 667 - 7 april 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Your favorite tune - VanWyck – God is in the detour – 2020 – www.vanwyck.nl
Patti’s poetry – BJ Baartmans – Where lovers go – 2004 – www.bjbaartmans.nl
Italian shoes – Mink deVille – Sportin’ life - 1985 – www.willydevillemusic.com
Een-tweetje: wachten op die ene
Love letter - Bonnie Raitt – Nick of time – 1989 – www.bonnieraitt.com
Essence – Lucinda Williams – Essence -2001 – www.lucindawilliams.com
einde Een-tweetje
Snowblind – Peter C. Johnson – Peter C. Johnson 1978 – 1981 – 2009 – www.petercjohnson.com
Sympathy for the devil – Hans Theesink – jedermann remixed the soundtrack – 2011 – www.theessink.com
Behind the shades – Loes Swinkels – Ocean heart – 2021 – www.loesswinkels.nl
Yo yo – Malford Milligan & the Southern Aces – Life will humble you – 2018 - www.malfordmilliganmusic.com
Uitzicht – De Dijk – Nu of nou – 2019 – www.dedijk.nl
tweede uur:
Alsof je hier nog bent – Stephanie Struijk – Fijn zo – 2020 – www.stephaniestruijk.nl
I’ve got a feeling – the Beatles – Let it be – 1970 – www.beatles.com
It’s good to be king – Tom Petty – Wildflowers – 1994 – www.tompetty.com
Be cool – Joni Mitchell – Wild things run fast – 1982 – www.jonimitchell.com
De rode draad: de kunst van het vergeten….
Laughter & forgetting - David Sylvian – Gone to earth – 1986 – www.davidsylvian.com
My brain is like a sieve – Thomas Dolby – Aliens ate my buick – 1988 – www.thomasdolby
I forget you every day - Chris Whitley – Living with the law – 1991 – www.allthingschriswhitley.com
Amnesia – David Byrne – Feelings – 1997 – www.davidbyrne.com
Voor ik vergeet - Spinvis – Spinvis – 2002 – www.spinvis.nl
Amnesia - Divera – Love & taboo – 2012 - www.veravenderpoel.com
Einde De rode draad
Roosevelt and Ira Lee - Tony Joe White - … Continued – 1969 – www.tonyjoewhite.com
Frenchman Street shake – Kat Danser – One eye open – 2021- www.katdanser.com

Comments zijn gesloten.