Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

mei 25th, 2021 at 21:56

Playlist 674 - 25 mei 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Revolutionary Love - Ani DiFranco - Revolutionary Love – 2021 – www.anidifranco.com
Right on Time – Richville – Raw – 2021 – www.facebook.com/Richville19
The Life I Didn’t Live – Rick Treffers – Looking For A Place To Stay – 2021 – www.ricktreffers.nl
Een-tweetje:
She’s Got To Be Somewhere – David Crosby – Sky Trails – 2017 – www.davidcrosby.com
For Free - Joni Mitchell – Ladies of the Canyon – 1970 – www.jonimitchell.com
Einde Een-tweetje
Coldwater Canyon – Greg Copeland – The Tango Bar – 2019 – www.facebook.com/GregCopelandSongwriter - recensie
Already there – Anna Laube – Annamania – www.annaelizabethlaube.com
I Smile -The Subdides – Lickskillet – 2019 – www.subdues.com
Whimsical – Fridolijn – Catching Currents – 2015 – www.fridolijn.com
Born Under a Bad Sign - William Bell – This Is Where I live – 2017 – www.williambell.com
tweede uur:
Diesel – Jeroen Kant – Diesel – 2020 – www.jeroenkant.nl
Winter wind - JMF – Like Flowers Growing – JMF – www.jmfmusic.nl – 11- recensie
The Sun Will Rise Again – Dieter van der Westen & Eric van der Westen – The Sun Will Rise Again – 2021 – www.dietervanderwesten.nl
Six Days A Week – The Ephemerals – Nothing Is Easy – 2012 – www.ephemeralsmusic.com
I’m Not Alone – Maria Muldaur – Steady Love – 2011 – www.mariamuldaur.com
De rode draad: Roger Hawkins, een luisterende drummer
Land of a 1000 Dances - Wilson Pickett – The Definitive Collection – 2006/1966 – www.wilsonpickett.com
Respect Yourself – The Staple Singers – The Best of – 1986/1972 - www.mavisstaples.com
Lies – JJ Cale – Really – 1972 – www.jjcale.com
Take me to the Mardi Gras - There Goes Rhymin’ Simon - 1973 – www.paulsimon.com
Einde De rode draad
Know – Nick Drake - Pink Moon – 1972 - www.brytermusic.com – www.nickdrake.com - www.stedelijkmuseumbreda.nl/nl/actueel/nieuws-5
Welcome home - Nothing As I know – Loes Swinkels – 2015 – www.loesswinkels.com

Comments zijn gesloten.