Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

juli 6th, 2021 at 21:56

Playlist 680 - 6 juli 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Freedom ain’t free – Malford Milligan and the Southern Aces – single – 2021 – www.malfordmilliganmusic.com –
Supernatural Radio - Tom Petty – O.S.T. She’s The One – 1996 – www.tompetty.com
Body and the Brain - Leo Sidran – The Art of Conversation – 2021 – www.leosidran.com – www.leosidranbandcamp.com
Een-tweetje: een foute vriend
Sympathy for the Devil – Hans Theessink – Jederman remixed – the soundtrack – 2011 – www.theessink.com
Sympathy for the Devil – Rickie Lee Jones – The Devil You Know – 2012 – www.rickieleejones.com
einde Een-tweetje
Het schipperslied - Flip Noorman – Belse parese – 2013 – www.flipnoorman.nl
Serves Me Right To Suffer – The Reverend Shawn Amos ft Doctor Roberts – The Cause Of It All – 2021 – www.shawnamos.com
You’re So Easy To Be With – Jennifer Porter – Sun Come And Shine – 2021 - www.jennifernicholeporter.com
tweede uur:
Shape I’m In – The Bayou Mosquitos – Compadres – 2021 – www.bayoumosquitos.com
I Rescued You – Doug Ingoldsby – I’ve Got A Picture – 2012 – www.dougingoldsby.com
Like There’s No Tomorrow – Marcia Ball – The Tattooed Lady and the Alligator Man – 2014 - www.marciaball.com
Just The Same – Jeroen Kant – Jeroen Kant – 2007 – www.jeroenkant.nl
Trinkets – Bonnie Raitt – Souls Alike – 2005 – Bonnie Raitt – www.bonnieraitt.com
De rode draad: doorgaan, altijd maar doorgaan…
Carry On – 4:28 - Crosby, Stills, Nash & Young – DéjàVu, 50Th Anniversary Deluxe Edition – 2021/1970 – www.csny.com
Questions – Buffalo Springfield – Buffalo Springfield-box – Last Time around – 2001/1968
Carry On, the early alternate mix - Crosby, Stills, Nash & Young – DéjàVu, 50Th Anniversary Deluxe Edition – 2021/1970 – www.csny.com
einde De rode draad
A Man For All Seasons – Nikki O’Neill – World Is Waiting – 2020 – www.nikkioneill.com
She And I – John Lester – So Many Reasons – 2006 – www.johnlestermusic.com
Val – Paul de Munnik – III – 2021- www.pauldemunnik.nl

Comments zijn gesloten.