Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

juli 13th, 2021 at 21:56

Playlist 681 - 13 juli 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Country Child – Robert Finley – Sharecropper’s Son – 2021 – www.robertfinleyofficial.com
Blue Skies Above - Dieter & Eric van der Westen - The Sun Will Rise Again – 2021 – www.dietervanderwesten.com - recensie
Toxic – Stevie Ann – Live & Acoustic – 2010 – www.stephaniestruijk.nl
Een-tweetje: gratis zingen
For free – David Crosby – For Free – 2021 - www.davidcrosby.com
For Free - Joni Mitchell – Ladies of the Canyon – 1970 – www.jonimitchell.com
einde Een-tweetje
Something In The Way She Moves – James Taylor – (Live) – 1993 – www.jamestaylor.com –
Crocus – Ani DiFranco – Revolutionary Love – 2021- www.anidifranco.com
I’ve Got A Feeling – The Beatles – Let It Be Naked – 2003/1970 – www.beatles.com
Mendacity – Michael Ward with Dogs and Fishes – Blind Spot - 2021 – www.michaelwardmusic.com - recensie
Time to Move On – Anne Laube – Annamania – 2021 – www.annaelisabethlaube.com
tweede uur:
Oafschaid – Martin Korthuis/Pol & Band – Aaindeloze Vlakte – 2021 –
I’ll Be There – Crosby, Stills, Nash & Young - Déjà Vu, 50th Anniversary Deluxe Edition – 2021- www.csny.com
Abnormally attracted to sin – Tori Amos – Abnormally attracted to sin – 2009 – www.toriamos.com
One-trick Pony – Paul Simon – One-trick Pony – 1977 – www.paulsimon.com
De rode draad: Italië, wie had dat gedacht?
Italian shoes – Mink deVille – Sportin’ life - 1985 – www.willydevillemusic.com
Italian plastic – Crowded House – Woodface – 1991 – www.crowdedhouse.com
Midnight’s Knock Out - Paolo Conte – Jimmy Ballando – 1987 – www.paoloconteofficial.com
The Golden Way – Pier Luigi Andreoni & Nicola Alesini ft David Sylvian – Marco Polo/everything and nothing – 1995/2000 – www.davidsylvian.com
Unconditional – Gulia Millanta – Tomorrow is a bird – 2021 – www.giuliamillanta.com
einde De rode draad
Sweet Home New Orleans – Dr. John – Anutha Zone – 1998 - www.thenitetripper.com –

Comments zijn gesloten.