Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

juli 20th, 2021 at 21:56

Playlist 682 - 20 juli 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
I Won’t Stay Long – David Crosby – For Free – 2021 – www.davidcrosby.com
Junk In The Trunk – Richard van Bergen & Rootbag – walk on in – 2017 – www.rootbag.nl
Let it Rain – Loes Swinkels – Ocean Heart – www.loesswinkels.com
Een-tweetje: Crosby, Stills, Nash & Sebastian
Coconut Grove – Lovin’ Spoonful – Greatest Hits/Hums of the Lovin’ Spoonful – 2000/1966 – www.johnsebastian.com – www.lovinspoonful.com
How Have You Been – Crosby, Stills, Nash & Young – Déjà Vu, 50the Anniversary Deluxe Edition – 2021 - www.csny.com
einde Een-tweetje
Superglue – Rick Treffers – Looking For a Place to Stay – 2021 – www.ricktreffers.nl – www.ricktreffers.bandcamp.com
New Coat of Paint – Tom Waits – Live in Concert (recorded on world tour 1977) – 2008 – www.tomwaits.com
God And My Gospel – Harry Connick Jr. – Alone With My Faith – 2021 – www.harryconnickjr.com
Snowblind – Peter C. Johnson – 1978-1981/Peter C. Johnson – 2008/1978 - www.petercjohnson.com
Poison In The Well – William Bell – This Is Where I Live – 2016 – www.williambell.com
Fresco – Stef Kamil Carlens – Making Sense of Infinity – 2019 – www.stefkamilcarlens.be
tweede uur:
Freedom Ain’t Free – Malford Milligan & the Southern Aces – single – 2021 – www.malfordmilliganmusic.com
We Do What We Can – Sheryl Crow – Tuesday Night Music Club – 1993 – www.sherylcrow.com
Wake Up So so – Leo Sidran – The Art of Conversation – 2021- www.leosidran.com
Geen lied, de blues – Paul de Munnik – Nieuw – 2016 – www.pauldemunnik.nl
De rode draad: vreemdeling in bed
Another day – Paul McCartney – Ram – 1971 – www.paulmccartney.com
Thorbeckeplein – Robert Long –Jij wou mij totaal, zijn complete Nederlandstalige oeuvre 1974-2006/Levenslang – 2016/1977
Vreemdeling in bed – Bram Vermeulen – Tijd/Vrije tijd – 1995 – www.bramvermeulen.nl
Amsterdam – Janis Ian – Billie’s Bones – 2004 – www.janisian.com
Late ochtend - Ales Roeka – En toen ineens – 2017 - www.alesxroeka.nl
einde De rode draad
I’ll Be Gone – Norah Jones – ‘Til We Meet Again – 2021 – www.norahjones.com
Bring Down The Curtain – JJ Cale – Roll On – 2009 – www.jjcale.com

Comments zijn gesloten.