Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

juli 27th, 2021 at 22:56

Playlist 683 - 27 juli 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
I Think – David Crosby – For Free - 2021- www.davidcrosby.com
Just like this train - Joni Mitchell – Court and Spark – 1974 – www.jonimitchell.com
Elke hond heeft zijn dag – Flip Noorman – De Big One – 2018 – www.flipnoorman.nl - recensie
Een-tweetje: George Martin’s AIR Studio’s op Montserrat
Ride Across The River - Dire Straits – Brothers In Arms – 1985 – www.direstraits.com - www.markknopfler.com
Be Still My Beating Heart – ‘..Nothing Like The Sun’ – Sting - 1987 – www.sting.com
einde Een-tweetje
Jij en ik - Beatrice van der Poel – Langzaam los – 2006 – www.beatricevanderpoel.nl - recensie
No Way I’m Gonna Lose you – Gerry Beckley – Carousel – 2016 – www.gerrybeckley.com
Get Up (I Feel Like Being) A Sex Machine - James Brown – The Godfather James Brown , the very best of….. – 2002/1970 – www.jamesbrown.com
Pontiac – Lyle Lovett – Pontiac – 1987 – www.lylelovett.com
Behind The Shades - Loes Swinkels – Ocean Heart – 2021 – www.loesswinkels.com
tweede uur:
Mien hogelaand – Korthuis/Pol & Band – Aaindeloze vlakte – 2021 – www.martinkorthuis.nl
Gravel & Dust - Ilse DeLange – Gravel & Dust – 2019 – www.ilsedelange.com - recensie
De rode draad: Chuck E. Weiss, continue cultheld
Down the Road A Piece – Willy Dixon & the Chicago All Stars ft. Chuck E. Weiss – Old Souls & wolf Tickets – 2002/1970 - https://www.facebook.com/chuck.e.weiss
Spare Parts I (A Nocturnal Emission) - Tom Waits – Nighthawks at the Diner – 1975 – www.tomwaits.com
I Wish I Was In New Orleans (In the Ninth Ward) - Tom Waits - Small Change – 1976 – www.tomwaits.com
Chuck E’s In Love - Rickie Lee Jones – Rickie Lee Jones – 1979 – www.rickieleejones.com
Sidekick - Chuck E. Weiss - The Other Side Of Town – 1981 - https://www.facebook.com/chuck.e.weiss
Extremely Cool – Chuck E. Weiss – Extremely Cool – 1999 – https://www.facebook.com/chuck.e.weiss
Old New Song – Chuck E. Weiss – Red Beans and Weiss – 2014 – https://www.facebook.com/chuck.e.weiss
Prince Minsky’s Lament - Chuck E. Weiss – 23rd & Stout -2006 - www.tomwaitsfan.com/tom waits library/www.tomwaitslibrary.com/extras/rickieandchuck.html
einde De rode draad
I Walk On Guilded Splinters – Dr. John the Night Tripper - Gris-gris – 1968 – www.nitetripper.com

Comments zijn gesloten.