Playlist 685 - 10 augustus 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Freedom Ain’t Free – Malford Milligan & the Southern Aces – 2021- www.malfordmilliganmusician.com
A Face Only A Mother Could Love – Smutfish – Trouble – 2015 – www.smutfish.com
Paradise Found – Gretchen Peters – Welcome To the Cruel World – 2012 – www.gretchenpeters.com
Een-tweetje: Nostoc, terug van weggeweest
Working on the Railroad – Nostoc – Too Big for his Boots – 2002 – www.facebook.com/Nostoc-2048554885458504
Ghost Train – Nostoc - Skin in the Game – 2018 - www.facebook.com/Nostoc-2048554885458504
einde Een-tweetje
Body and the Brain – Leo Sidran – The Art of Conversation – 2021 – www.leosidran.com
Twenty-First Century Blues – Ethan Johns with the Black Eyed Dogs – Anamnesis – 2019 -www.blackeyeddogs.com
Shrinking Violet - Ani DiFranco – Revolutionary Love – 2021- www.anidifranco.com
A Little Bit More – John Cee Stannard – When The Time Is right – 2020 – www.johnceestannard.co.uk
tweede uur:
Lottie Zain - Korthuis/Pol & Band – Aaindeloze Vlakte – 2021- www.martinkorthuis.nl
Souled Out On You – Robert Finley – Sharecropper’s Son – 2021 – www.robertfinleyofficial.com
Almost Cut My Hair – Crosby, Stills, Nash & Young – Déjà vu, 50th Anniversary Edition – 2021 – www.csny.com – www.davidcrosby.com
If I Didn’t Know better - The Civil Wars – Live At Eddie’s Attic – 2009 - www.thecivilwars.com
De Rode Draad: Steve Jordan, veel meer dan de vervanger van Charlie Watts
Walk Between The Raindrops - Donald Fagen – The Nightfly – 1982 – www.steelydan.com
Bad For You - Patti Scialfa – play it as it lays – 2007 – no. 7 – column
Ain’t that Something - Solomon Burke – Like A Fire – 2008 - www.trouw.nl/nieuws/solomon-burke~b81d9173/
The Walk - Bonnie Bishop – The Walk – 2019 – www.bonniebishop.com
Strange Fruit - Bettye LaVette – Blackbirds – 2020 – www.bettyelavette.com
einde De rode draad
Dive In The Dark – Ellen Shae – Caged Bird – 2020 -www.ellenshae.com