Playlist 687 - 31 augustus 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Verdeeld tot op het bot – Diesel – Jeroen Kant – 2020 – www.jeroenkant.nl
Common Ground – Vera van der Poel – Time Versus Time – 2017 – www.veravanderpoel.com
Anger Management – Gerry Spehar – Anger Management – 2018 – www.gerryspehar.com
Een-tweetje: Thomas Lina, toetsenist:
How About it – Rosemary’s Sons – Home Sweet Home – 2009
Wind of Change - Thomas Lina – Places and Traces – 2021 – www.thomaslina.nl
einde Een-tweetje
Weasel and the White Boys Cool – Rickie Lee Jones – Rickie Lee Jones -1979 – www.rickieleejones.com
Almost Cut My Hair (Early Version) – Crosby, Stills, Nash & Young – Déjà Vu, 50th Anniversary Edition – www.csny.com
Don’t Want You On My Mind – Bill Withers – The Best of … Lovely Day - Still Bill 1998/1972 – www.billwithers.com
Nola - Dayna Kurtz – Another Black Feather …. For the Wings of a Sinner – 2006 – www.daynakurtz.com
tweede uur:
Beautiful Boy - Anna Laube – Annamania – 201 - www.annaelizabethlaube.com
Expecting To Fly – Neil Young – Sugar Mountain – Live at Canterbury House 1969 – www.neilyoungarchives.com
Hejira – Joni Mitchell – Hejira – 1976 – www.jonimitchell.com
De rode draad: zestien jaar later volgt Ida Katrina op…
I Miss My Darlin’ New Orleans – John Autin – From the Lone Star to the Gulf Coast – 2005 – www.j
Walking to New Orleans – Dr. John -- Sing Me Back Hone – 2006 – www.thenitetripper.com
Kiddin’ Me – Anders Osborne – Voice of the wetlands – 2005 – www.andersosborne.com – https://www.voiceofthewetlands.org
Yes We Can Can – Allen Toussaint – Our New Orleans 2005 – www.allentoussaint.com
New Orleans Rising – Dennis Cavalier – From the Lone Star to the Gulf Coast – 2005
einde De rode draad
Dig A Pony – The Beatles – Anthology 3 – 1996/1969 – www.beatles.com
Val – Paul de Munnik – III – 2021- www.pauldemunnik.nl