Playlist 689 - 14 september 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Just So You Know - Liseth Horsten – Kites and Traffic Lights – 2015 – www.lisethhorsten.nl
Spider’s Blues ( Might Need It Sometime) – Little Feat – Shake Me Up - 1991 – www.littlefeat.net
Een-tweetje: last van een gevoel...
I Got A Feeling – Pat Mears – Hard Choices – 1992
I’ve Got A Feeling – The Beatles – Anthology 3 – 1996/1969 – www.beatles.com
einde Een-tweetje
Wake Up So so – Leo Sidran – The Art of Conversation – 2021- www.leosidran.com
Revolutionary Love - Ani DiFranco – Revolutionary Love – 2021 – www.anidifranco.com
Heartbeats - José Gonzalez – Veneer – 2003 – www.jose-gonzalez.com
Country Boy – Robert Finley – Sharecropper’s Son – 2021 – www.robertfinley.com
By Surprise – Eva Almagor – Against The Grain – 2016 – www.evaalmagor.nl
tweede uur:
Until the Rain – Malford Milligan and the Southern Aces – I Was A Witness – 2021 – www.malfordmilliganmusic.com
Scan The Beast – Greg Copeland – The Tango Bar – 2020 – www.facebook.com/GregCopelandSongwriter - recensie
Glory – Beverly Jo Scott – Honey & Hurricanes – 1991 – www.bjscott.com
The Goal – Leonard Cohen – Thanks For The Dance – 2019 – www.leonardcohen.com
Grandma’s Hands – The Legendary Ingramettes – Take A look In The Book – 2020 – www.legendaryingramettes.com
De rode draad: Zijn de ogen dan toch de spiegel van de ziel? I
Right Between The Eyes - C, S, N & Y – 4 Way Street – 1971 – www.csny.com
Doctor My Eyes - Jackson Browne – Jackson Browne - a;.k.a. Saturate Before Using – 1972 – www.jacksonbrowne.com
Lyin’ Eyes - The Eagles – The Complete Greatest hits/One of These Nights – 2008/1975 – www.eagles.com
Eyeball Kid - Tom Waits – Mule Variations – 1999 – www.tomwaits.com
einde De rode draad
Behind the Shades – Loes Swinkels - Ocean Heart – 2020 – www.loesswinkels.com
Je Begrijpt het Bijna - Spinvis – 9.6.7.6 – 2020 – www.spinvis.nl