Playlist 690 - 28 september 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
White Angel Breadline – Sunshine Cleaners – Seven Acts of Mercy – 2021- www.sunshinecleaners.nl
Three-Quarter Moon – Jeffrey Halford and the Healers – West Towards South – 2019 – www.jeffreyhalford.com - recensie
Scarlet’s Walk – Tori Amos – Scarlet’s Walk – 2002 – www.toriamos.com
Een-tweetje:
The Goodbye Look – Donald Fagen – The Nightfly Live – 2021 – www.steelydan.com - recensie
Things I Miss The Most - Steely Dan - Northeast Corridor – Steely Dan live! – 2021 – www.steelydan.com - recensie
einde Een-tweetje
Maybe A Dream – Jan van Bijnen – Modest Man – 2021 – www.lazyj.nl/Jan_van_Bijnen___Lazy_J/home.html - no. 9
Cold Sweat - James Brown ft. Pee Wee Ellis – The Godfather – the very best of …/Cold Sweat – 2002/1967 – www.jamesbrown.com
Sugar Baby – Amelia White – Rhythm of the Rain – 2017 – www.ameliawhite.net
Steam – Peter Gabriel – Us – 1992 – www.petergabriel.com
Fading Away – Lisette Horsten - Kites and Traffic Lights – 2015 - www.lisettehorsten.nl
tweede uur:
Als zij het is – Flip Noorman – Amor Fati – 2021- www.flipnoorman.bl
Rodriguez for a Night – David Crosby – For Free – 2021 – www.davidcrosby.com
Lady Marmalade (Voulez-vous couchez avec moi?) – LaBelle – Nightbrids
Cowgirl in the sand – Neil Young – Everybody Knows This Is Nowhere – 1969 – www.neilyoungarchives.com
Heel Andere wereld - De Dijk – Brussel – 2008 – www.dedijk.nl
De rode draad: I Was A Witness – Malford Milligan and the Southern Aces
I Was A Witness – Malford Milligan and the Southern Aces – I Was A Witness – 2021 – www.malfordmilliganmusic.com
It Hurts Too Bad - Malford Milligan and the Southern Aces – I Was A Witness – 2021 – www.malfordmilliganmusic.com
Wake Up - Malford Milligan and the Southern Aces – I Was A Witness – 2021 – www.malfordmilliganmusic.com
einde De rode draad
Bad Tattoo – Jodymoon – Firestone – 2021- www.jodymoon.com
Het uur tussen hond en wolf - Henny Vrienten – En toch… - 2014