Playlist 691 - 5 oktober 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
All That You Wanted - Tip Jar ft. The Bayou Brothers – single – 2021
Tipitina – Hugh Laurie – Let Them Talk – 2011 – www.hughlaurieblues.com
A.E. – Rebecca Pronsky – Known Objects – 2016 – www.rebeccapronsky.com
Een-tweetje: Leonard Cohen en Flip Noorman
Story of Isaac – Leonard Cohen – Songs From A Room – 1969 – www.leonardcohen.com
Het verhaal van Isaac – Flip Noorman – Flip Noorman zingt Leonard Cohen – live vanuit De Kleine Komedie – 2020 – www.flipnoorman.nl
einde Een-tweetje
I’d Like To Love You Baby - JJ Cale – Okie – 1974– www.jjcale.com
Nieuwe dag - Maaike Ouboter - En hoe het dan ook weer dag wordt – 2015 – www.maaikeouboter.nl
Talk To Me – Tommy Malone – Poor Boy – 2014 – www.subdudes.com
The Brown Album – the Bayou Mosquitos – 30 – 2021 – 2021 – www.bayoumosquitos.com
Cissy Strut – The Meters – The Meters – 1969
You’re The Only One That Gets Me – Nikki O’Neill – World Is Waiting – 2021- www.nikkioneill.com
Come Together – The Beatles – Anthology III – 1996/1969 – www.beatles.com
tweede uur:
Ain’t No News like Bad News – Malford Milligan and the Southern Aces – I Was A Witness – 2021 – www.malfordmilliganmusic.com
Homesick – Sunshine Cleaners – Seven Acts of Mercy – 2021- www.sunshinecleaners.nl
Kiko and the Lavender Moon – Los Lobos – Kiko – 1992 – www.loslobos.org
A Little Soon Too Say – Jackson Browne – Downhill From Everywhere – 2021- www.jacksonbrowne.com
Mary Jane’s Last Dance - Tom Petty and the Heartbreakers – Anthology – Through The Years/Greatest Hits – 2000/1993 – www.tompetty.com
Little White Lies - Eric DeVries – single – Song & Dance Man – www.ericdevries.info
De Rode draad: Zijn de ogen dan toch de spiegel van de ziel? II
Silent Eyes – Paul Simon - Still Crazy After All These Years – 1975 – www.paulsimon.com
Pale Blue Eyes - Peter C. Johnson – Peter C. Johnson 1978-1981 – www.petercjohnson.com
Eye on the Prize - Mavis Staples – Down in Mississippi – 2007 – www.mavisstaples.com
Sleepy Eyes – Ciara Sidine – Shadow Road Shining – 2011 – www.ciarasidine.com
einde De rode draad
Alles wat ik kan - Paul de Munnik – III – 2021 – www.pauldemunnik.nl
Yazoo City - Big Daddy Wilson – Hard Time Blues – 2021 – www.bigdaddywilson.com