Playlist 694 - 26 oktober 2021

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
I’m Worried - Malford Milligan and the Southern Aces – I Was A Witness – 2021 – recensie – www.malfordmilliganmusic.com
Aja – Steely Dan – Northeast Corridor – Steely Dan Live! – 2021 – www.steelydan.com
Shrinking Violet – Ani DiFranco – Revolutionary Love – 2021 – www.anidifranco.com
Een-tweetje: Prins, De Munnik & Den Tex – Op weg naar huis met de Spaanse blues
Als een Spaanse Blues – Prins, De Munnik & den Tex – Op weg naar huis – 2007 – www.jp-den-tex.com – www.pauldemunnik.nl
Like A Spanish Blues - JP den Tex – Hotel Yankee Tango – 2000 – www.jp-den-tex.com
einde Een-tweetje
Firestone – Jodymoon – Firestone – 2021 – www.jodymoon.com – recensie
Do The Do – Allen Toussaint – Connected – 1990 – www.allentoussaint.com
The Less I Think – Rick Treffers – Looking For A Place To Stay - 2021 – www.ricktreffers.com
Wandering Road – Michelle White – Wandering Road – 2003
tweede uur:
He Cares For Me - Big Daddy Wilson – Yazoo City – 2021 – www.bigdaddywilson.com
Please Let It Rain in California Tonight – Anna Laube – Annamania – 2021 – www.annaelizabethlaube.vom
Dirty Spoon – Spottiswoode and His Enemies – Lost in the City - 2018 – www.facebook.com/spottiswoode - http://www.spottiswoode.com/ - https://spottiswoode.bandcamp.com
Little White Lies – Eric Devries – Song & Dance Man – 2021 – www.ericdevries.info
It’s Good To Be King - Tom Petty – Wildflowers – 1994 – www.tompetty.com
De Rode Draad: Zijn de ogen dan toch de spiegel van de ziel? III
Suite: Judy Blue Eyes - Crosby, Stills, Nash & Young – CSN&Y 1974 – 2014 – www.csny.com
Brown Eyes - Fleetwood Mac – Tusk – 1979 - www.fleetwoodmac.com
In Your Eyes – Peter Gabriel – So – 1986 – www.petergabriel.com
einde De rode draad
Rock And Roll Doctor – Little Feat – Waiting For Columbus 2cd – 2002/1978 – www.littlefeat.net
Me And A Gun – Tori Amos – Little Earthquakes – 1991 – www.toriamos.com