Playlist 710 - 8 maart 2022

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Mendacity - Michael Ward with Dogs and Fishes – Blind Spot – 2020 – recensie – www.michaelwardmusic.com
Another Man Done Gone - Irma Thomas – After the Rain – 2006 – www.irmathomas.com
Following the Wind – Ad Vanderveen – Candle to You – 2022 – www.advanderveen.com
Een-tweetje: toch tweemaal Chris Whitley en Malcolm Burn
Big Sky Country – Chris Whitley – Living with the Law – 1991 – www.chriswhitley.com
As Day Is Long – Chris Whitley – Soft Dangerous Shores – 2005 – www.chriswhitley.com
Einde een-tweetje
That’s A Pretty Good Love - Little Feat – Ain’t Had Enough Fun -1995 – www.littlefeat.net
Sorrow (Don’t Come Arond) – Allison Moorer - Crows – 2010 -ww.allisonmoorer.com
Lost & Lonesome - Buffalo Nichols – Buffalo Nichols – 2021- www.buffalo-nichols.com
Kissin’and a Huggin’ - Joan Armatrading – Show Some Emotion – 1977 – www.joanarmatrading.com
Everybody Ought to Treat a Stranger Right - Hans THeessink & Big Daddy Wilson – Pay Day – 2021 – www.theessink.com – www.bigdaddywilson.com
Hometown Hero – Emily Scott Robinson – American Siren - 2022 – www.emilyscottrobinson.com
tweede uur:
De Rode Draad: songs tegen de oorlog
What Are Their Names – David Crosby – If I Could Only Remember My Name, 50th Anniversary Expanded Edition – 2021/1971 – recensie – www.davidcrosby.com
Military Madness – Crosby, Stills, Nash & Young – 1974 – CSNY 1974 – 2014 – www.csny.com
Brothers in Arms - Dire Straits – Brothers in Arms - 1985 - www.direstraits.com
New Frontier – Donald Fagen – The Nightfly Live – 2021 – recensie – www.steelydan.com
De verhalen – Bram Vermeulen – Oorlog aan de Oorlog – 2000 – www.bramvermeulen.nl
Day After Tomorrow – Tom Waits – Real Gone – 2004 – www.tomwaits.com
Sergeant Oliver – Tom Mank & Sera Smolen -Swimming in the Dark – 2013 – www.tommank.net
Europa Escapes - VanWyck – An Average Woman – 2017 – recensie – www.vanwyck.nl
Puppets – Leonard Cohen – Thanks for the Dance – 2019 – www.leonardcohen.com
Einde De rode draad