elke dinsdagavond van 20:00 - 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site


Uitzending gemist

Category: Playlists (Page 1 of 15)

Playlist 729 - 16 augustus 2022

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Good To Go – The Deslondes -Ways & Means – 2022 – www.deslondes.com
The Nightfly – Donald Fagen – The Nightfly Live – 2021- recensie – www.steelydan.com
Let’s Do It - Chris Rea – The Blue Jukebox – 2004 – www.chrisrea.com
Het een-tweetje: With a Little Help from his Friends: Joe Cocker vs. The Beatles
With a Little Help from My Friends – The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band – www.beatles.com
With a Little Help from My Friends - Joe Cocker – Greatest Hits/with a Little Help From My Friends – 1969 – www.cocker.com
einde Een-tweetje
Girl – Liseth & the Satellites – Miss – 2021 – www.lisethhorsten.nl
Long hot Summer days – Jim Byrnes – Long Hot Summer Days – 2017 – www.jimbyrnes.com
Drowning in the Mainstream – Larry Jon Wilson – New Beginnings/Let Me Sing My Song To You – 2000/1975-1976
Toxic – Stevie Ann – Live & Acoustic 2010 – www.stephaniestruijk.nl
I’m in the Mood – John Lee Hooker & Bonnie Raitt – The Healer – 1989 – www.johnleehooker.com – www.bonnieraitt.com
tweede uur:
Air Guitar - Ad Vanderveen – Candle to You – 2022 – www.advanderveen.com
Beacon of Light – Deanna J. Cartea – Second Chance – 2015 – www.deannacartea.com
Still Dark – Rob Lutes – the bravest birds – 2013 - www.roblutes.com
Resuscitation - Sheryl Crow – The Globe Sessions – 1998 – www.sherylcrow.com
West l.a. – Kenny White – long list of priors – 2017 – www.kennywhite.net
Jij – Loes Swinkels- Alles is goed – 2022 - www.loesswinkels.nl
Klein Liedje - Bram Vermeulen – Rode wijn - 1988 - www.bramvermeulen.nl
De rode draad: simpele liedjes
Simple Song – Lyle Lovett – Lyle Lovett – 1987 – www.lylelovett.com
Simple Song - Ernest Troost – Saving the Republic – 2021 – www.ernesttroost.com – recensie
Simple Man – Graham Nash – Graham Nash: Live – Song for Beginners/Wild Tales – 2022 – www.grahamnash.com
Einde De Rode Draad
 
Riptide – Lynne Hanson – Once the Sun Goes Down – 2010 – recensie - www.lynnehanson.com
Summer Wind – JMF – Like Flowers Growing – 2021 – www.jmfmusic.nl – recensie

Playlist 728 - 9 augustus 2022

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Feathers and Bones – Ernest Troost – Saving the Republic – 2021 – www.ernesttroost.com
I Look Good in Bad – Dayna Kurtz with Robert Maché – here vol. 1 – 2017 – www.daynakurtz.com
On Your Way Down – Little Feat – Waiting for Columbus Live Deluxe – 2022/1977 – The Rainbow London U.K. August 2, 1977 – recensie – www.litlefeat.net
Het een-tweetje: Beatrice van der Poel zingt Irma Thomas
Heerser van mijn hart - Beatrice van der Poel – Langzaam los – 2006 – www.beatricevanderpoel.nl
Ruler of my Heart - Irma Thomas – Irma Thomas – soul Queen of New Orleans – 2011/1963 – www.irmathomas.com
einde Een-tweetje
Rainmaker – Jeffrey Halford & the Healers – Beware of Worthless Imitations Volume I (1999-2019)/Rainmaker – 2020/2014 - www.jeffreyhalford.com
Born Under a Bad Sign – William Bell – this is where I live – 2018 – www.williambell.com
Already There - Anna Elisabeth Laube – Annamania – 2021 - www.annaelizabethlaube.com
Supergroover – The Rhythm Junks – Virus B-23 – 2004 – www.therhythmjunks.com
I Was A Witness – Malford Milligan and the Southern Aces – I Was A Witness – 2021 – www.malfordmilliganmusic.com – recensie
Ellis Island – Marc Cohn – Burning the Daze – 1998 – www.marccohnmusic.com
tweede uur:
Summertime Is In The Air – Altered Buffalo – Altered Buffalo – 2022
Nu of nou – De Dijk – Nu of Nou – 2019 – www.dedijk.nl – categorie Nieuws: De Dijk stopt ermee, verdomme!
Better Off Without Your Love – AJ Plug – Let Go… or Be Dragged – 2014 – www.ajplug.nl
Winds of Change – Thomas Lina – Places and Traces – 2021 – www.thomaslina.nl
De rode draad: ook de duivel komt om zijn loontje…
Sympathy for the Devil – The Rolling Stones – Beggars Banquet – 1968 – www.rollingstones.com
Sympathy for the Devil - Rickie Lee Jones – The Devil You Know – 2012 – www.rickieleejones.com
Sympathy for the Devil - Hans Theessink – Jedermann Remixed – the Soundtrack – 2011 – www.theessink.com
Dark Side of the Sun - Janis Ian – The Light at the End of the Line – 2021 – www.janisian.com – recensie
Einde De Rode Draad
We Do What We’re Told – milgram’s 37 – Peter Gabriel – So – 1986 – www.petergabriel.com
Westerstrand – Rick Treffers – Levensdrift – www.ricktreffers.nl

Playlist 727 - 2 augustus 2022

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
The Long Breath – Wouter Planteijdt – Bullhorn II – 2021 – www.planteijdt.com
Song on the Radio - Deanna Cartea - Open Road – 2011 - www.deannacartea.com
Underground – Tom Waits – Swordfishtrombones – 1983 – www.tomwaits.com
Een-tweetje: Carl Carlton zingt Little Feat
Long Distance Love – Carl Carlton and the Songdogs – Revolution Avenue – 2001 – www.carlcarlton.de
Sailin’ Shoes – Carl Carlton – Lights Out in Wonderland – 2014 – www.carlcarlton.de
einde Een-tweetje
I Smile – The Subdudes – Lickskillet – 2021 – www.subdudes.com
Piano Town – John Autin – Piano Town – 2011 – www.johnautin.com – www.rabadash.com
Grandma’s Hand – The Legendary Ingrammettes – Take a Look in the Book – 2020 – www.legendaryingrammettes.com
Murder Call – Duffhues – Murder Call - 2022 – www.duffhues.com – recensie
Alles wat ik kan – Paul de Munnik – III – 2021 – www.pauldemunnik.nl
When I Go Away – Mavis Staples Levon Helm – Carry Me Home – 2022 – www.mavisstaples.com – www.levonhelm.com
tweede uur:
Bodem van de nacht – Flip Noorman – Love it – 2022 – www.flipnoorman.nl
Storm Comin’ – Ernest Troost – O Love – 2014 – www.ernesttroost.com
Peel Me a Grape – Lyle Lovett ft. Francine Reed – 12th of June – 2022 – www.lylelovett.com – recensie
He Cares for Me – Big Daddy Wilson – Hard Time Blues – 2021 – www.bigdaddywilson.com
De rode draad: Little Feat’s ‘Waiting for Columbus Live Deluxe’
Join the Band - Little Feat – Waiting for Columbus Live Deluxe – 2022/1978 – www.littlefeat.net – recensie
Old Folks Boogie – Little Feat – Waiting for Columbus Live Deluxe – 2022/1978 – Manchester City Hall, July 29, 1977 – www.littlefeat.net
Cold, Cold, Cold - Waiting for Columbus Live Deluxe – 2022/1978 – The Rainbow, August 2, 1977 – www.littlefeat.net – recensie
Red Steamliner - Waiting for Columbus Live Deluxe – 2022/1978 – Lisner Auditorium, August 10, 1977 – www.littlefeat.net – recensie
Einde De Rode Draad
Rock Myself To sleep - Helen Watson – Blue Slipper – 1987 – www.helenwatson.net
Tow The Line – Nick Drake – Made To Love Magic – 2003 – www.brytermusic.com – www.nickdrake.com
When We Say Goodnight - Bonnie Raitt – Just Like That – 2022 – www.bonnieraitt.com – recensie

Playlist 726 - 26 juli 2022

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
The Right Words – Tip Jar – One Lifetime – 2021 – www.tipjar.nl – recensie
Listening to Levon – Marc Cohn and The Blind Boys of Alabama – Work To Do – 2017 – www.marccohnmusic.com – www.blindboys.com – recensie
Grace Under Fire – JP den Tex – Wolf! – 2017 – www.jp-den-tex.com – recensie
Een-tweetje: travelin’ light
Travelin ’ Light - JJ Cale – Troubadour – 1976 – www.jjcale.com
Traveling Light - Leonard Cohen – You Want It Darker – 2016 – www.leonardcohen.com
einde Een-tweetje
Eldorado Slim – Little Feat – hot cakes & outtakes – 2000/1972 – www.littlefeat.net
I Know A Girl – Jodymoon – firestone – 2021 – www.jodymoon.com – recensie
Will This Love – Rootbag – 2014 – www.facebook.com/rootbag/ - www.facebook.com/richard.vanbergen3 - recensie
Still Looking for Something - Jackson Browne – Downhill From Everywhere – 2021 – www.jacksonbrowne.com
You’re Trouble – Lulu and the Broadsides - Sampler - 2019 – www.luluandhtebroadsides.com - recensie
Dead End Road - Wolter Bosch – Fill the Cracks with Gold – 2020 - www.wolterbosch.nl – recensie
tweede uur:
Mendacity – Michael Ward with Dogs and Fishes - Blind Spot – 2021 – www.michaelwardmusic.com - recensie
The Havoc Wreaker – VanWyck – The Epic Tale of the Stranded Man – 2021 – www.vanwyck.nl
Old Time Religion - Harry Connick Jr. - Alone with my Faith - 2021 - www.harryconninckjr.com
Scars – Michelle Lewis – All That’s Left – 2018 – www.michellelewis.com – recensie
De Rode Draad: Wanderlust 2.0
Amelia - Joni Mitchell – Hejira – 1976 – www.jonimitchell.com
Wanderlust – David Sylvian – Dead Bees on a Cake – 1999 – www.davidsylvian.com
Wanderlust – Mark Knopfler – Sailing to Philadelphia – 2000 – www.markknopfler.com
Gypsy in Me – Bonnie Raitt – Dig in Deep – 2016 – www.bonnieraitt.com
Einde De Rode Draad
Rodriguez for a Night - David Crosby – For Free – 2021 – www.davidcrosby.com
Night Dogs – KB Bayley – Little Thunderstorms – 2021 – www.kbbayley.com – recensie

Playlist 725 - 19 juli 2022

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
wil luisteren! Waar je lippen bijten – Flip Noorman – Love it – 2022 – www.flipnoorman.nl
Work Gang – Chris Rea – (Blue Guitars) – a Collection of Songs – 2007 – www,chrisrea.com
Summer People - Gretchen Peters – Burnt toast & offerings – 2007 - www.gretchenpeters.com
Een-tweetje_ Dr. John’s ‘Gumbo’ vijftig jaar
Iko, Iko - Dr. John – Gumbo – 1972 – www.thenitetripper.com
Somebody Changed the Lock – Dr. John – Gumbo – 1972 – www.thenitripper.com
einde Een-tweetje
Every Happiness under the Sun - Bonnie Bishop – The Walk – 2019 – www.bonniebishop.com
Kid Charlemage – Steely Dan – Live! North East Corridor – 2021 – www.steelydan.com – recensie
Mooiste dag – Prins, De Munnik & Den Tex – De vertalingen, 11 iconische popsongs – 2022 – www .devertalingen.nl – recensie
Summertime – Janis Joplin – The Essential Janis Joplin - 2010/1968
L’Ectric Chair Blues – Bad Kids Club - Meschiya Lake & the Little Big Horns – 2016 – www.meschiyalake.com
Boxes, Bills and Pain – Anders Osborne – Living Room – 1995 – www.andersosborne.com
tweede uur: De rode draad: regen
Rain on the Roof – Lovin’ Spoonful – Greatest hits 2000/1966 – www.johnsebastian.com - www.lovinspoonful.com
Fire and Rain – James Taylor – sweet baby james – 1970 – www.jamestaylor.com
See the Sky about to Rain - Neil Young - On the Beach – 1974 – www.neilyoungarchives.com
I Can’t Stand the Rain – Lowell George – Thanks, I’ll Eat It Here -1979 - www.littlefeat.net
Rain Dogs – Tom Waits – Rain Dogs – 1985 – www.tomwaits.com
The Rainy Season - Marc Cohn – The Rainy Season – 1993 – www.marccohnmusic.com
Red Rain – Peter Gabriel – Secret World Live – 1994 – www.petergabriel.com
Midnight Rain – Louise Taylor – Velvet Town – 2003 – www.louisetaylor.com
Didn’t It Rain – Jim Byrnes ft. The Sojourners – House of Refuge – 2006 – www.jimbyrnes.ca – www.sojourners.ca
Praying for Rain – Robbie Robertson – Sinematic – 2019 – www.robbie-robertson.com
einde De Rode Draad

Playlist 724 - 12 juli 2022

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Vintage Red Wine – Hans Theessink & Big Daddy Wilson – Pay Day – 2021 – www.theessink.com – www.bigdaddywilson.com
Summer in New York - Janis Ian – The Light at the End of the Line – 2022 – www.janisian.com – recensie
Summer Clouds – Ray LaMontagne – Monovision – 2020 – www.raylamontagne.com
Het een-tweetje: ijs
Ice – Daniel Lanois – Acadie – 1989 – www.daniellanois.com
Ice Cream Man – Tom Waits – Closing Time – 1973 – www.tomwaits.com
einde Een-tweetje
Consider Me – The Deslondes – Ways & Means – 2022 – www.deslondes.com
Cold, cold, cold/Dixie Chicken/Tripe Face Boogie – Little Feat – Electrif lycanthrope – 2022/1974 – www.littlefeat.net – recensie
Flipside – Norah Jones – ‘till We Meet Again – 2021 – www.norahjones.com
tweede uur:
Summertime is in the Air – Altered Buffalo – Altered Buffalo – 2022 - https://alteredbuffalo.bandcamp.com/releases
Love Is The Drug – Roxy Music – Siren - 1975 – www.roxymusic.co.uk
Love Labours Lost – Nienke Dingemans – The Devil on my Shoulder – 2021- https://www.facebook.com/profile.php?id=100015079091401- recensie
De Rode Draad: verlangen naar Levon
Revolution Avenue – Carl Carlton and the Songdogs – Revolution Avenue – 2001 – www.carlcarlton.de
Mr. Levon - Shawn Colvin - Whole New You – 2001- www.shawncolvin.com
Listening To Levon - Marc Cohn - Join The Parade – 2007 - www.marccohn.net – column ‘Onthouding’
Levon – Verbraak/Van Bijnen – Endless Road – 2018 – www.verbraakvanbijnen.nl
Back Home (for Levon) – Graham Nash – This Path Tonight – 2017 – www.grahamnash.com
The Weight – Mavis Staples - Levon Helm – Carry Me Home – 2022 – www.mavisstaples.com – www.levonhelm.com – recensie
einde De Rode Draad
I Kiss the Night – Dana Gavanski – When it Comes – 2022 – www.danagavanski.com

Playlist 723 - 5 juli 2022

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Turn the Radio Up – Matt Patershuk – An Honest Effort – 2021 – www.mattpatershuk.com
Danger Bird – Neil Young with Crazy Horse – Zuma – 1975 – www.neilyoungarchives.com
Hallelujah – Leonard Cohen – Various positions – 1984 – www.leonardcohen.com
Het een-tweetje: De Drifters met Rickie Lee Jones ‘Under the Boardwalk‘
Under the Boardwalk - The Drifters – Saturday at the Movies – 1964
Under the Boardwalk - Rickie Lee Jones – Girl at her Volcano – 1983 – www.rickieleejones.com
einde Een-tweetje
Helplessly Hoping – Crosby, Stills & Nash – Crosby, Stills & Nash -1969 – www.csn.com
Under Every Smile – Martyn Joseph – 1960 – 2021 – www.martynjoseph.com
Sick Bed Blues - Buffalo Nichols – Buffalo Nichols – 2021 – www.buffalonichols.com
Shrinking Violet – Ani DiFranco - Revolutionary Road – 2021 – www.anidifranco.com
Laughing – Byrds – The Byrds – 1973
tweede uur:
Pig Meat Man – Lyle Lovett – 12th of June – 2022 - www.lylelovett.com
Zo doen de sterren dat – Bram Vermeulen – Tijd/vrije tijd – 1995 – www.bramvermeulen.nl
De rode draad: Taj Mahal, veel meer dan een bluesman
Candy Man – The Rising Sons – The Rising Sons ft. Taj Mahal and Ry Cooder – 1992/1965 – www.tajmahal.com - www.rycooder.com
Everbody’s Crying Mercy – Bonnie Raitt ft. Taj Mahal – Takin My Time – 1973 – www.bonnieraott.com
Baby, You’re My Destiny - Taj Mahal & the Hula Blues Band – Hanapepe Dream – 2001 - www.tajblues.com
I Only Have Love for You - The Phantom Blues Band ft. Taj Mahal – 2006 – www.thephantombluesband.com
Don’t Leave Me Here - Taj Mahal – Keb Mo - TajMo – 2017 – www.tajblues.com – www.kebmo.com
21st Century Gypsy Singing Lover Man - Jon Cleary – Dyna-Mite – 2018 – www.joncleary.com
Cornbread, Peas, Black Molasses - Taj Mahal & Ry Cooder - Get On Board – the songs of Sonny Terry & Brownie McGhee – 2021 – www.tajblues.com – www.rycooder.com
einde De rode draad
Better Days - AJ Plug – Barefoot – 2018 – www.ajplug.nl
Bring Down the Curtain – JJ Cale – Roll On – 2009 – www.jjcale.com

Playlist 721 - 14 juni 2022

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
You Gotta Serve Somebody – Mavis Staples & Levon Helm – Carry Me Home – 2022 – www.mavisstaples.com – www.levonhelm.com - recensie
More of the Same – Rich DePaolo – Killed for Kings – 2018 – www.richdepaolo.com
Hey Mama – The Wild Tchoupitoulas – The Wild Tchoupitoulas – 1976 – http://www.scrumptiouschef.com/2020/04/04/remembering-big-chief-jolley-of-the-wild-tchoupitoulas
Een-tweetje: twee postorderbruiden
Clownin’ – Little Feat – Shake Me Up – 1991 – www.littlefeat.net
Prairie Wedding – Mark Knopfler – Sailing to Philadelphia – 2000 - www.markknopfler.com
einde een-tweetje
Would You Still – Lynne Hanson – Just Words – 2020 – www.lynnehanson.com
I like Loving You – BBThree – live balloon – 2017 – www.bbthree.com
Summer in New York – Janis Ian – The Light at the End of the Line – 2022 – www.janisian.com
Nostalgia - David Sylvian – Brilliant Trees – 1984 – www.davidsylvian.com
What Was It You Wanted – Bettye LaVette – Things Have Changed – 2018 – www.bettyelavette.com
Learning to Say Goodbye – Dennis Kolen – wilderness – 2022 – www.denniskolen.nl
tweede uur:
Packing Up Getting Ready To Go – Taj Mahal & Ry Cooder – Get On Board – the songs of Sonny Terry & Brownie McGee – 2002 – www.tajblues.com – www.rycooder.com
Unchained - Jude Johnstone – Coming of Age – 1992 – www.judejohnstone.com
Evil Kind – Duffhues – Murder Call – 2022 – www.duffhues.com - recensie
Piece of my Heart – Janis Joplin – The Essential Janis Joplin/Cheap Thrills – 2010/1968
World Gone Mad – The Weight Band – World Gone Mad – 2018 – www.theweightband.com - recensie
Down the Hall – Bonnie Raitt – Just Like That – 2022 – www.bonnieraitt.com – recensie
De rode draad: Graham Nash toen en nu
Military Madness - Graham Nash – Graham Nash; Live - Songs for Beginners/Wild Tales – 2022 – www.grahamnash.com
Wild Tales - Graham Nash – Graham Nash; Live - Songs for Beginners/Wild Tales – 2022 – www.grahamnash.com
Dirty Little Secret - Graham Nash – Songs for Survivors – 2002 – www.grahamnash.com
This Path Tonight – Graham Nash – This Path Tonight – 2016 – www.grahamnash.com
einde De rode draad
5 uur – Maarten Heijmans & Band – Ramses – 2019 – www.maartenheijmans.nl
Into the Night - Julee Cruise – Music from Twin Peaks – 1990

Playlist 720 - 7 juni 2022

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
12th of June - Lyle Lovett – 12th of June – 2022 – www.lylelovett.com
Brand New Funk - Meschiya Lake & the Little Big Horns – Bad Kids Club – 2016 - www.meschiyalake.com
Laughing – Byrds – Byrds – 2019-1973 – http://www.thebyrds.com/?fbclid=IwAR02wh7_UbJXRhLWE5ZFCifKsKKEJYtDD3vAE3hbbqo3vKB2XakW9d7g64M
Een-tweetje: twee ponyritten
Ride Your Pony – Lee Dorsey – The EP Collection… Plus – 2000/1965 – https://digitaldreamdoor.com/pages/best_artists-bio/lee-dorsey-tribute.html
Ride Your Pony – Clemens van de Ven – a little bit of love – 1990 - www.clemensvandeven.nl
einde een-tweetje
The Smiling Prophet – VanWyck – The Epic Tale of the Stranded Man – 2022 – www.vanwyck.nl
Wrong Side of the Road – Tom Waits – Blue Valentines – 1978 – www.tomwaits.com
The Last Chance Texaco - Rickie Lee Jones - Rickie Lee Jones -1979 – www.rickieleejones.com
Hard Time Killing Floor – Theo Sieben – Market Meat – 2018 – www.theosieben.com - recensie
Daddyo (live Acoustic) – Liseth & the Satellites – Miss – 2021 – www.lisethhorsten.nl
Life’s What You Make It – Talk Talk – 1986
tweede uur:
Blame It On Me – Bonnie Raitt – Just Like That – 2022 – www.bonnieraitt.com – recensie
Likeable and Cute - BJ Baartmans – The Pawnshop Guitar Chase – 1998 – www.bjbaartmans.nl
Harry’s House/Centerpiece - Joni Mitchell – The Hissing of Summer Lawns – 1975 – www.jonimitchell.com
De rode draad: De Dijk stopt ermee verdomme!
Het moet en het zal (Enough Is Enough) - De Dijk ft. Solomon Burke – Brussel – 2008 – www.dedijk.nl
Good for Nothing - De Dijk ft. Solomon Burke – Hold On Tight – 2010 – www.dedijk.nl
Zwerver – De Dijk – Scherp de zeis – 2011 – www.dedijk.nl
Overal en nergens – De Dijk – Allemansplein - 2014 – www.dedijk.nl
Melkboer met de blues – Groef – De Dijk – 2017 – www.dedijk.nl
Laat het gaan – De Dijk – Nu of nou – 2017 – www.dedijk.nl
einde De rode draad
Let ‘Em Burn - Emily Scott Robinson – American Siren - 2021 – www.emilyscottrobinson.com

« Older posts