Kippenvel – Ruud Heijjer

 elke dinsdagavond van 20:00 – 22:00 op RTV Katwijk op 106.8FM en via deze site

januari 22nd, 2019 at 22:56

Playlist 574 - 22 januari 2019

Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
de Kippenvel Top Zoveel 2018 deel 3
Yo yo - Malford Milligan and the Southern Aces – Life will humble you – www.malfordmilliganmusician.com
Desperate decisions - Malford Milligan & the Southern Aces – Life will humble you – 2018 – www.malfordmilliganmusic.com
Confidence - Candi Staton – Unstoppable – 2018 – www.candi-staton.com
The price is not worth the pain - Candi Staton – Unstoppable – 2018 – www.candi-staton.com
Inuit girl - Ripoff Raskolnikov Band – Small world – 2018 – www.ripoffraskolnikov.com
I'll walk away – Ripoff Raskolnikov Band – Small world – 2018 – www.ripoffraskolnikov.com
Disappearing act - Gretchen Peters - Dancing with the ghost – 2018 – www.gretchenpeters.com
Lowlands- Gretchen Peters – Dancing with the beast -2018 – www.gretchenpeters.com
‘t Stöf - Daiël Lohues – Vlier – 2018 – www.daniellohues.nl
Gao weg - Daniël Lohues – Vlier – 2018 – www.daniellohues.nl
tweede uur:
Opgedroogd – Flip Noorman – De big one – 2018 – www.flipnoorman.nl
Toevlucht - Flip Noorman – De big one – 2018 – www.flipnoorman.nl
Voodoopopje – Flip Noorman – De big one – 2018 – www.flipnoorman.nl
I’ll be rested when the roll is called - Ry Cooder – A prodigal son – 2018 – www.rycooder.com
Gentrification - Ry Cooder – The prodigal son – 2018 – www.rycooder.com
Late bloomers - Korby Lenker – Thousand springs – 2018 – www.korbylenker.com
Mermaid - Korby Lenker – Thousand springs – 2018 – www.korbylenker.com
What was it you wanted - Betty LaVette – Things have changed – 2018 – www.bettylavette.com
Political world - Bettye LaVette – Things have changed – 2018 – www.bettyelavette.com
A little room - Rob Lutes – walk in the dark – 2018 – www.roblutes.com
Whistling past the graveyard - Rob Lutes – Walk in the dark – 2018 – www.roblutes.com
Zeg het dan - Beatrice van der Poel – Montere weemoed – 2018 – www.beatricevanderpoel.nl
Plas - Beatrice van der Poel – Montere weemoed – 2018 – www.beatricevanderpoel.nl

Comments zijn gesloten.