Kippenvel – Ruud Heijjer

 Elke dinsdagavond van 21:00 – 23:00 op RTV Katwijk 106.8FM

januari 24th, 2012 at 22:54

Playlist 244 - 24 januari 2012

Kippenvels Top Zoveel 2011 deel 4
Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Sweetness – Katarina Boudreaux – Mistral – 2011 – www.katarinaboudreaux.com
You’re Only Lonely – JD Souther – Natural History – 2011- www.jdsouther.net
Dr. John – Ricky Koole – Wind Om Het Huis – 2011 – www.rickykoole.nl
Where Are You Now – Maaike Hermans – Home, Naked and Winged – 2011 –www.maaikehermans.nl
Michael Caine – Ghost Trains – Unwrap The Dark – 2011 – www.ghosttrains.net
What Do I Know About Love? - Twilight Hotel - When The Wolves Go Blind – 2011 – www.twilighthotel. ca
Natural Way - Marike Jager - Here Comes The Night - 2011 www.marikejager.com -
Blues Voor Ramses –Zijlstra + Lydia van Dam – Samen In Zee -2011 - www.zijlstraweb.com
This May Be My Last Time Singing – Missionary Mamie Sample - This May Be My Last Time Singing – 2011 – www.tompkinssquare.com
Little Bird– Nicky Swann – Matches & Dispatches – 2011 –www.nickyswann.com
Overvecht– Spinvis – 2011 – Tot Ziens, Justine Keller– www.spinvis.nl
C’Mon In My Kitchen – Kara Grainger – LA Blues – 2011 – www.karagrainger.com
Tweede uur: Kippenvel 'gewoon' - die mix van nieuw, recent en oud
Join The Band – Little Feat – Waiting For Columbus – 2000/1977 – www.littlefeat.net
Hello Cruel World – Gretchen Peters – Hello Cruel World – 2011 – www.gretchenpeters.com
Stranded In A Limousine – Paul Simon – One-Trick Pony – 1980/2011 – www.paulsimon.com
Silence – Lizz Wright – Salt – 2003 – www.lizzwright.net
Police Dog Blues – Champagne Charlie – Hobo Blues – 2011 –www.champagnecharlie.bnl
Hard Times – James Taylor – Dad Loves His Work – 1981 – www.jamestaylor.com
Crazy Baby – Joan Osborne – Relish – 1995 – www.joanosborne.com
Long Distance Operator – The Band – Music from Big Pink – 1968/2000 – http://theband.hiof.no
De Rode Draad:
Two Lights In The Nighttime – Bonnie Raitt – Souls Alike – 2005 – www.bonnieraitt.com
Highway 29 – Bruce Springsteen – The Ghost of Tom Joad – 1995 – www.brucespringsteen.net – www.brucespringsteen.net
Them – Dr. John & the Lower 911 – Tribal – 2010 – www.thenitetripper.com
Einde De Rode Draad
Last Red Dawn – Lincoln Durham- The Shovel vs. the Howling Bones – 2011 – www.lincolndurham.com

Comments zijn gesloten.