Kippenvel – Ruud Heijjer

 Elke dinsdagavond van 21:00 – 23:00 op RTV Katwijk 106.8FM

januari 23rd, 2012 at 6:00

Playlist 243 - 17 januari 2012

Kippenvels Top Zoveel 2011 deel 3
Tune: Lafayette Railroad - Little Feat - Dixie Chicken – 1973 - www.littlefeat.net
Out Of These Blues – Robyn Ludwick – Out Of These Blues – 2011 www.robynludwick.com
Night Shade - Steve Dawson - Nightshade - 2011 - www.stevedawson.ca
Stone’s Throw – David Philips – The Rooftop Recordings – 2011 – www.davidphilips.net
Scarlet Town - Gillian Welch – The Harrow & the Harvest – www.gillianwelch.com
Terug Bij Af – Jeroen Kant & Ratten in de Schuur –Goud Of op Je Bek Gaan - 2011 – www.jeroenkant.nl
Dumaine St. – Trombone Shorty & New Orleans Avenue – 2011 - www.tromboneshorty.com
For True – Trombone Shorty & New Orleans Avenue – For True – 2011 – www.tromboneshorty.com
Jealousy – Heleen van den Homberg – Way Back Home – 2011 – www.heleenvandenhombergh.nl
Right By Your Side – Heleen van den Hombergh – Way Back Home – 2011- www.heleenvandenhombergh.nl
Lie To Me – Bettysoo & Doug Cox – Across The Borderline:Lie To Me – 2011 - www.acrosstheborderline.org
My Belly’s On Fire – Suzy Dexter – Lost Track Of Time – 2011- www.suzydexter.com
Burn Everything - the Woodwards - Burn Everything – 2011 - www.thewoodwards.nl
Tweede uur:
Old Friend- Ma Rai n - Glory Runner - 2011 – www.marain.nl
Proud & Fierce - Ma Rain - Glory Runner - 2011 - www.marain.nl
Thumb A Ride – Big Daddy Wilson - Thumb A Ride – 2011 – www.wilsonb.de
Revelation Road – Shelby Lynne – Revelation Road – 2011 – www.shelbylynne.com
Dirtfloorcracker – JJ Grey & Mofro – Brighter Days: Live – 2011 – www.jjgrey.com
Sharp – Zwardsick – Burdock Bubbles – 2011 – the Box – no. 12 – www.zwardsick.com
De Rode Draad: Allen Toussaint 14 januari 74 jaar geworden
Java - Allen Toussaint – The Wild Sound of New Orleans – The Complete ‘ Tousan’ Sessions – 1992/1958 – www.allentoussaint.com
Sneaking Sally Through The Alley – Lee Dorsey – Soul Mine –the Greatest Hits & More/Yes We Can - 2011/1970
Am I Expecting Too Much? - Allen Toussaint – The Complete Warner Recordings/Life, Love And Faith – 2003/1972 - www.allentoussaint.com
What Is Success – Bonnie Raitt – Streetlights – 1974 – www.bonnieraitt.com
Long, Long Journey - Allen Toussaint - The Bright Mississippi - 2009 - www.allentoussaint.com
Einde De Rode Draad
Just Like This Train- Fay Lovsky – DWDD Recordings – 2011 – www.lovsky.com

Comments zijn gesloten.